GTX 980 vs RX 580

RX 580 8GB 750TL? Hemen alın sıkıntısız ise.

Hocam sıkıntısız da yanında PSU da alacağım. Para olarak hesaplı bir şey yapmaya çalışıyorum. Öğrencilik :).
Mining amaçlı kullanılmış olabilir dikkatli olun 2.el RX 570/RX 580 alırken.
Testleri vardı onlara sokacağım. Sağ olun tavsiye için hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX980 benim oynadığım oyunlarda karşılaştırıldığında daha güçlü bir kart, temiz kullanıldığına emin olsaydım onu alırdım şahsen.
RX580'ler mining için bolca kullanıldığı için 2. el almanızı tavsiye etmem. Ayrıca 1 yıl aralıksız miningde kullanılmış kart testlerde sağlam çıksa bile, çoğu zaman 2 ay sonra bozulur, şans işi yine de.

GTX980 daha güçlü bir kart, temiz kullanıldığına emin olsaydım onu alırdım şahsen.
RX580'ler mining için bolca kullanıldığı için 2. el almanızı tavsiye etmem. Ayrıca 1 yıl aralıksız miningde kullanılmış kart testlerde sağlam çıksa bile, çoğu zaman 2 ay sonra bozulur, şans işi yine de.
Valla hocam hem hesaplı hem temiz denk getirmeye çalışıyorum. Piyasanın maşallahı var. Herkes mining yaptırmış almaya korkuyorum.
Ne yapsam HD 5450 mu taksam ki?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı