GTX Ekran Kartlı Laptop Önerisi

Arkadaş çok iyi bir öneri yapmış Acer nitro modelleri çok güzel. 940m çok kötü hatta rezalet 950m e bile eh işte diyoruz. Yani 940m li laptop almak sadece adı laptop olsun demektir. Bütçenizi bilemem ama hiç almayın 940m alacaksanız.

Arkadaş çok iyi bir öneri yapmış Acer nitro modelleri çok güzel. 940m çok kötü hatta rezalet 950m e bile eh işte diyoruz. Yani 940m li laptop almak sadece adı laptop olsun demektir. Bütçenizi bilemem ama hiç almayın 940m alacaksanız.
Hali hazırda elimde 940 lı bir laptop var zaten onu satıp x9 serisi ekran kartlı laptop almak istiyorum.

x9 ne?? 900 serisi mi?? Bütçeye göre en yüksek kartı alınmalıdır markaya bakılmadan. Monster ise monster alınır çünkü hiçbir önemi yok ekran kartı düşükse diğer bileşenlerin.
Siz olaya biraz farklı bakıyorsunuz galiba. Olur mu diğer bileşenlerin bi öneminin olmaması ??

Hayır öyle şey olur mu :D Kasıt ettiğim o değil ekran kartı kötüyse asus veya msi olması , monster olmasının önüne geçemez.
Hımm bileşen dediğiniz için bende öyle anladım. Neyse ama markanın da faktörü büyük diye düşünüyorum ben. Bi toshiba ile Asus bir tutulamaz bence tüm bileşenler aynı olsa bile.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı