GTX Ekran Kartlı Laptop Önerisi

Yine çeliştiniz ama neyse uzatmayalım :) sonuç olarak bana yardım edin bütçem 2500 ama 2800 e kadar zorlarım diye ümit ediyorum. Gtx serisi ekran kartlı 5 veya 6. Nesil işlemcili Fhd laptop tavsiyesi lütfen :/

Hayır siz anlamıyorsunuz beni. Şöyle izah edelim 970m li 2 laptop var fiyatları 5000 tl biri msi biri monster ben açıkçası msi alırım ama birinde 960m var birinde 970m var o fiyatları gene 5000 o zaman 970m olan alınır.

Hayır siz anlamıyorsunuz beni. Şöyle izah edelim 970m li 2 laptop var fiyatları 5000 tl biri msi biri monster ben açıkçası msi alırım ama birinde 960m var birinde 970m var o fiyatları gene 5000 o zaman 970m olan alınır.

Arkadaşım dediğini anladım zaten gayet açık konuşuyorsun. Markanın elbette önemi var ama özellikler birbirine yakınken. Ama bence bir önemli husus da şu: Acer'in soğutması nasıl ? Çift fan mı tek fan mı ? Bunlarda önemli. Sonuç olarak o pc ısınacak ve çok ısınınca performansı düşecek. Acer'in soğutması ile ilgili bir bilgin var mı ? Ben Acer'i almayı düşünüyorum çünkü.

Ne kadar süreyle kullanmayı düşünüyorsun ve oynamak istediğin oyunlar nasıl çünkü almak istediğin model old versiyon olarak geçiyor artık,bellek ve ekran kartının DDR3 olması çokta cazip gelmiyor açıkçası ama işlemcisi 4.nesil olmasına rağmen performanslı bir işlemci ve yurtdışın'dan alma gibi bir imkanın varsa 2500 lira bütçe ile daha iyi dizüstüler'de bulabilirsin istediğin modelin amazon fiyatı 649 dolar...

Ne kadar süreyle kullanmayı düşünüyorsun ve oynamak istediğin oyunlar nasıl çünkü almak istediğin model old versiyon olarak geçiyor artık,bellek ve ekran kartının DDR3 olması çokta cazip gelmiyor açıkçası ama işlemcisi 4.nesil olmasına rağmen performanslı bir işlemci ve yurtdışın'dan alma gibi bir imkanın varsa 2500 lira bütçe ile daha iyi dizüstüler'de bulabilirsin istediğin modelin amazon fiyatı 649 dolar...
Amazon'dan sipariş edilen ürünler daha doğrusu pc ler ülkeye gelebiliyor mu ? Bu konuda bilgim yok da o yüzden sordum.

Haklısınız :) o kadar takılmışım ki bu msi laptop a 2500 tl lik limiti unutmuşum :) fakat gtx ekran kartı ve 1080p kriteri koyuyorsa alacak arkadaş en kötü 3500 den başlar.
MSI GL62 6QD-079XTR Intel Core İ5 6300HQ 2.3Ghz 8GB 1TB Fiyatı freedos
farklı sitelerde dahada uygun fiyatlar yakalamak mümkündür.
Evet bu cihazı da araştırdım bi kaç kişinin incelemesini izledim tek fan olduğu için ısınma problemi yaşanmış ve kasada kullanılan malzeme için de kötü demişlerdi. Ayrıca 4720HQ işlemci 6300HQ yu tokatlıyor :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı