GTX TITAN Custom Sıvı soğutma

Yanlış bilgi vermek istemiyorum, Verdiğim 7 bin TL üzeri yalnızca Soğutma için. Yalnız aynı Sıvı soğutma parçalarını yeniden alıp kurmuş olsam daha da ucuza mal olacaktır, önceki mesajımda da belirtmiştim biraz acemiliğime gelmişti.
SLI Köprüsüne gelecek olursam, SLI'da köprü tipi yada şeklinin hiç bir önemi yok. Zaten o köprü bağlantısı Anakart özerinden geliyor, o tarz SLI köprüsü ayrı satılıyor mu o konuda da bilgim maalesef yok.

Edit: Bu arada ''Sistem konusunu'' imzama eklemiş olsam reklam tarzı olur diye düşündüm.:D Hem reklama da ihtiyacım yok neticede ticarı amaçlı yapmadım bu sistemi.:)

Açıkçası ben de bu soruyu ''Sanal Market'' ve benzeri sitelere sormuş hatta getirin ilk müşteri ben olacağım diye ama adamlar oralı bile olmadılar.
Reklam olmaz merak etme :) Sadece sıvı soğutma için olduğunu anladım, az çok tahmin edebiliyorum o sistemin ne kadar olduğunu :D Performans olarak fark etmediğini biliyorum fakat daha hoş duruyor, bende de var Sli köprüsü ama sizinki gibi plaka değil kablo gibi, benimde anakarttan çıkmıştı.

Bu arada kasanın ağırlığını yeni gördüm, benim bisikletin 2,5 - 3 katı ağırlığında :)
Sanırım ilk fark edensiniz.
Bir ara PC'yi balkona çıkarıp tozunu almam gerekti o arada da PC'nin oldukça ağır olduğunu fark edip tartma gereği duydum.:D Yalnız sonradan ilaveler yapıldı şimdiki hali biraz daha ağır.:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok güzel olmuş. Verdiğiniz paraya da değecek bir soğutma sistemi kurmuşsunuz. Ama bu parçalar amazon.com da var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gerçekten çok güzel, hoş ve şık ellerinize sağlık fakat 6. 000 biraz tuzlu olsa da müthiş bir görüntü el emeği göz nuru diye buna derim. Ellerine sağlık (y)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı