GTX TITAN Custom Sıvı soğutma

Kırmızıya boyamadım, tam kırmızı sayılmaz ancak yakın renkte. İstiyorsanız Buradan veye birçok yerden farklı renk de bulabilirsiniz.

renkleri sadece belirtilmiş ben mobil markasınınkini aldım kırmızı diye pembe çıktı. çok çirkin.

en kırmızı hangisi acaba. sizinki tam kırmızı gibi hangi marka modeli kullandınız hocam.

Benim aldığım bu idi. Ama yine de tam kırmızı değil tabi. Benim kasada kırmızı ledler de yandığından tam kırımı gibi gözüküyor.

pembe mi sizinki de. ben bir de suyla karıştırdım iğrenç bir renk oldu. fotosunu da atayım da bi bakın hocam
https://store.donanimhaber.com/72/30/04/723004e1dce20da1862e745bdca8c543.jpg

arkaya koymuştum gözükmesin diye. kırmızı renk elde edebilirsem ön tarafa koyacağım.

daha önce meyhem arora sıvı kullanmıştım yeşillendi yosunlandı. sonra kimsayallarla temizledim.

antifirz kullandım hiç bir sorun yaşamadım. bir tek istediğim rengi elde edemiyorum.

renk bu

Dosya Ekleri

• 6d0dc2a2664b41e40b1cf63fe73d4a72.jpg
    6d0dc2a2664b41e40b1cf63fe73d4a72.jpg
    158 KB · Görüntüleme: 161
Büyük bir heyecanla izledim. Abi sen be yaptın öyle yaaa :) şahane olmuş. Zen mimarili işlemciyi bekliyorum. Sistemi upgrade yaptığımda bu soğutmalı sisteme gecmeyi istiyorum. Fransada yaşıyorum o zaman sana ne gerektiğini sorabilirmiyim ? Anakarta işlemciye vs gereken bütün aparatlar hakkında yardımcı olurmusun ? Şuan kapalı devre sıvı soğutma kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı