GTX Titan Z Sistem İyi mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Recep02 Bilip bilmeden ezbere konuşmayın şu şekilde, GPU renderin yapanların mini farm kuranların kullanabileceği daha ucuz bir kart yok. Yani öyle yüksek fiyata çıktı diye, sırf sen oyunda GTX SLI yapıp daha fazla FPS alıyorsun diye gereksiz bir şey değil. Deli oluyorum şöyle senin gibi yorum yapanlara, bitmiyorsunuz. Azıcık araştırın.

Son düzenleyen: Moderatör:
15 yıllık emektar düldül'üm bile bu sistemi geçer.

Frisby? Müthiş! Başka ne diyebiliriz ki? İnsan öyle bir sisteme, böyle bir güç kaynağı alır mı? Hayali olursa tabii ki alır. :like:
Cougar serisi olursa alınır.

Arkadaşlar bu pc yi size 1 yıldan beri kullanıyorum dedim.Kimseye yalan borcum yok.Kimseyi kandırmaya mecbur değilim.Kafanızdan atmayın.Ayrıca kimseye açılama yapmak mecburiyetinde değilim.Geçen dayımda misafir olduğum için konu ile ilgilenemedim.Cevap yazdığınız için genede teşekkür ederim.İnsalara yalancı muamelesi yapmak hiç iyi bir şey değildir.Lütfen bunu unutmayın.

Konuyu açıp kaçmış. :)
Konuyu açıp kaçmış nedemektir acaba ben kimseyi ikna etmek mecburiyetinde değilim.Ha yinede yalanc diyorsanız size kalmış.O ZAMAN CEVAP YAZMAYIN.

Arkadaşlar bu pc yi size 1 yıldan beri kullanıyorum dedim.Kimseye yalan borcum yok.Kimseyi kandırmaya mecbur değilim.Kafanızdan atmayın.Ayrıca kimseye açılama yapmak mecburiyetinde değilim.Geçen dayımda misafir olduğum için konu ile ilgilenemedim.Cevap yazdığınız için genede teşekkür ederim.İnsalara yalancı muamelesi yapmak hiç iyi bir şey değildir.Lütfen bunu unutmayın.
Size zahmet titan z hakkında fotoğraf atabilirmisiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı