GTX1050 Ti İçin Kaldırabileceği Oyun Tavsiyesi

ECLegion

Decapat
Arkadaşlar Steam yaz indirimlerinde aşağıdaki oyunları almayı düşünüyorum. Sistemim G4560 ve GTX1050 Ti 4GB. Bu sistem ile bu oyunları rahatça oynayabilir miyim?
-Bioshock Infinite
-AC Origins
-Grand Theft Auto V
-The Long Dark
-Black Desert Online
-The Witcher III GOTY
-PUBG
-Rust

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet hepsini oynarsın. Ben i3 4160 ve R9 270 sistem ile bu saydıklarının hepsini oynadım. AC Originsde biraz grafik kısmıştım.

O kartın kaldıramayacağı oyun zaten yok da burada asıl sorulması gereken hangi ayarlarda kaldırması. Mesela GTX1060 ile Witcher 3 te Ultra Nvidia Hairworks açık herşey son ayar 55-60 FPS alıyor. Bazen 60'ı göremiyorum bu arada laptop. Kasa olsa belki 60'ı rahat kaldırır. Çözünürlük 1080P.
Sen o kartla Nvidia Hairworks kapalı ve orta ayarlarda bu değerlere ulaşabilirsin tahnimice (y)

O kartın kaldıramayacağı oyun zaten yok da burada asıl sorulması gereken hangi ayarlarda kaldırması. Mesela GTX1060 ile Witcher 3 te Ultra Nvidia Hairworks açık herşey son ayar 55-60 FPS alıyor. Bazen 60'ı göremiyorum bu arada laptop. Kasa olsa belki 60'ı rahat kaldırır. Çözünürlük 1080P.
Sen o kartla Nvidia Hairworks kapalı ve orta ayarlarda bu değerlere ulaşabilirsin tahnimice (y)
Bütçem kısıtlı olduğu için bu sistemi seçtim ve yaptığım araştırmalarda da bu sistemin kısıtlı bütçeler için en iyisi olduğunu gördüm. Bu yüzden oyunu akıcı bir şekilde oynamam benim için daha önemli.
Ayrıca yanıtın için teşekkürler.

Bütçem kısıtlı olduğu için bu sistemi seçtim ve yaptığım araştırmalarda da bu sistemin kısıtlı bütçeler için en iyisi olduğunu gördüm. Bu yüzden oyunu akıcı bir şekilde oynamam benim için daha önemli.
Ayrıca yanıtın için teşekkürler.
Sistem bence güzel. Kısıtlı bütçeyle bu toplanıyorsa :) R7 240 lı DDR3 sistem alanlar var hocam sisteminiz iyi yani 2014'ten önceki oyunları yüksek, sonraki oyunları da orta dan aşağıda oynamazsınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı