Çözüldü GTX1050 Ti için oyun tavsiyesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sercan312

Decapat
Arkadaşlar elimde bir kasa var. Özellikleri.
ASUS GTX 1050 Ti 4 GB.
i3 4130 3.4GHz.
8 GB RAM.
Bu özellikte bir bilgisayarım var. Şu ana kadar birçok yüksek gereksinimli oyunuda oynadım hiç sıkıntı çekmeden. Oynarken FPS'in fazla düşmeyeceği oyunlar önerir misiniz?

Çözüm
Teşekkür ederim peki orta veya düşük ayarlarda ortalama kaç FPS alırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videoda High ayarlarda AVG 44 FPS alıyor. Sende 40 FPS civarı alır senin işlemci ile olanı bulamadım.
Teşekkür ederim peki orta veya düşük ayarlarda ortalama kaç FPS alırım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
videoda High ayarlarda AVG 44 FPS alıyor. Sende 40 FPS civarı alır senin işlemci ile olanı bulamadım.

Çözüm
Çok teşekkür ederim benim için çok kasmaması önemliydi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı