GTX1050 Ti+Ryzen 3 2200G Valorant kasıyor

maewo

Decapat
Daha fazla  
Benim bilgisayarımda GTX1050 Ti+Ryzen 3 2200G+ 8 GB RAM var.
Valorant'ta en düşükte 60-90FPS arası gidip geliyor arada bir drop yiyorum 10snlik.
Ama aynı özelliklere sahip FPS testi videolarına bakıyorum adam en yüksekte 150FPS oynuyor.
Bu nasıl olabilir?
(Bu arada Valorant'ı sadece örnek olsun diye dedim yoksa sadece Valorant'ta değil. Her oyunda böyle oluyor.)

Son düzenleme:
Aynı sorunu yaşıyorum her oyunda. Sistemi dün değiştirdim. i7 6700'den R3 1300X e geçtim yine de çözülmedi. Tahminimce ekran kartı sürücülerinde doalyı olabilir(yanlışım var ise düzeltin)

Bilgisayarınız oyun oynarken ısınıyor olabilir. Isınınca bilgisayar kendi soğutmak için performans düşürür.
Uzun zamandır böyle düşük performans alıyorum bilgisiyarın güzelce temizleyip, formatlasam düzelir mi sizce ?
Aynı sorunu yaşıyorum her oyunda. Sistemi dün değiştirdim. i7 6700'den R3 1300X e geçtim yine de çözülmedi. Tahminimce ekran kartı sürücülerinde doalyı olabilir(yanlışım var ise düzeltin)
Ekran kartı sürücümü hep güncel tutuyorum ama hiç bi faydası olmadı

Uzun zamandır böyle düşük performans alıyorum bilgisayarın güzelce temizleyip, formatlasam düzelir mi sizce?

Sistemi dün diğer parçalar iel tekrar topladım. Bugün akşam format atıp test edeyim. Ona göre buraya yazayım sizde deneyin olur mu?

Geri
Yukarı