GTX1050 Ti WWE 2K24 oynatır mı?

GTX 1050 Ti ve i7-4790 WWE 2K24'ü oynatır mı?
Son bir dans.

Kasar diye düşünüyorum GTX 1050 Ti günümüz için yeterli değil bende kullandım onu az aglatmadı bilgisayarı.

Oynatır hem de çok rahat. Önerilen sistem gereksinimlerinin üzerindesiniz.

bu öyle demiyor.​

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ​

• MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: 64-bit: Windows 10
    • İşlemci: Intel Core i5-3550 / AMD FX 8150
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: GeForce GTX 1060 / Radeon RX 480
    • DirectX: Sürüm 12
    • Depolama: 90 GB kullanılabilir alan
    • Ses Kartı: DirectX 9.0c compatible sound card
    • İlave Notlar: SSD recommended | AVX - Compatible processor | At least 3GB of Video Memory

Kasar diye düşünüyorum GTX 1050 Ti günümüz için yeterli değil bende kullandım onu az aglatmadı bilgisayarı.
Bu biraz çıkan oyunların optimize durumuna bağlı, misal 1050Tİ ile Dead İsland gibi yeni çıkan oyunlarda high ayar oynanıyor akıcı şekilde. Ek olarak biliyorsun Frame Generation modu çıktı, bu kartlar bile kullanabiliyor.

Bu biraz çıkan oyunların optimize durumuna bağlı, misal 1050 Ti ile Dead Island gibi yeni çıkan oyunlarda high ayar oynanıyor akıcı şekilde. Ek olarak biliyorsun Frame Generation modu çıktı, bu kartlar bile kullanabiliyor.

Dead Island 2'i hiç oynama fırsatım olmadı o yüzden bir şey söyleyemem.

Oynatacagını düşünüyorum ama takılma, donma, hatta çökme gibi sorunlar olabilir. Ghost Spectre isletim sistemin varsa belki daha iyi olur.

bu öyle demiyor.​

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ​

• MİNİMUM:
    • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
    • İşletim Sistemi: 64-bit: Windows 10
    • İşlemci: Intel Core i5-3550 / AMD FX 8150
    • Bellek: 8 GB RAM
    • Ekran Kartı: GeForce GTX 1060 / Radeon RX 480
    • DirectX: Sürüm 12
    • Depolama: 90 GB kullanılabilir alan
    • Ses Kartı: DirectX 9.0c compatible sound card
    • İlave Notlar: SSD recommended | AVX - Compatible processor | At least 3GB of Video Memory
Pardon ben NBA'nın sistem gereksinimlerine bakmışım ama yine de kaldırır düşük ayarlarda oynar diye düşünüyorum. İnternette geçen senenin oyununu oynuyordu 60 Fps.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı