RTX 3060 sistem WWE 2K24 oynatır mı?

Kaldırır rahat.
Bu konulardan sonra mizah sayfasına gidip RTX 4060 Minecraft oynatır mı ? Diyeceğim. O kartta kaldırmayacaksa 3070 aşağısını almayın ya da Gtx 1650 alın bu kart ucuzlasın. Belki biri gelip beni gereksiz mesajdan şikayet edecek bunu çok yaşadım alıştım artık ama arkadaşlar bunları birilerin söylemesi lazım bence. İki dakika Google'ye 2 kelime yazmak ve minimum gereksinimlere bakmak yerine kalkıp konu açmak nedir ?
yeter.png

Son düzenleme:
Bu konulardan sonra mizah sayfasına gidip RTX 4060 Minecraft oynatır mı? Diyeceğim. O kartta kaldırmayacaksa 3070 aşağısını almayın ya da GTX 1650 alın bu kart ucuzlasın. Belki biri gelip beni gereksiz mesajdan şikayet edecek bunu çok yaşadım alıştım artık ama arkadaşlar bunları birilerin söylemesi lazım bence. İki dakika Google'a 2 kelime yazmak ve minimum gereksinimlere bakmak yerine kalkıp konu açmak nedir?
Eki Görüntüle 2150416

Sistem gereksinimleri kısmı genelde tam olarak doğru olmuyor veya stabil değerler vermeyebiliyor. Bana iki dakika ayırın diyeceğinize konuya tıklamasanız belki sizin de bu mesajı yazmak için iki dakikanız boşa gitmezdi.

Sistem gereksinimleri kısmı genelde tam olarak doğru olmuyor veya stabil değerler vermeyebiliyor. Bana iki dakika ayırın diyeceğinize konuya tıklamasanız belki sizin de bu mesajı yazmak için iki dakikanız boşa gitmezdi.

Hayır bir de tamam ama koskoca Steam'ın sistem gereksinimleri doğru olmayabilir belki fakat adamlar oraya recommended settings yazmış koskocaman "Önerilen gereksinimler" diye. Sizin ekran kartınız RTX 3060 ve Steam'de bakın minimum gereksinim değil, tekrar söylüyorum "tavsiye edilen, Önerilen" sistem tarafından bile güçlü ekran kartınız. Daha ben ne diyeyim ? Oraya GTX 1070 yazmış sizin kartınız ondanda güçlü.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı