GTX1060 FPS düşüşü problemi

8 GB RAM günümüz oyunlarında yetersiz kalmaktadır. Üstüne tek kanal RAM kullanımı da işlemci performansını sınırlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ram kullanımına dikkat ederseniz işletim sistemi vs.'ye yer kalmamış.
Öncelikle teşekkür ederim sizin benim sorunumu anladığınızı düşünüyorum yukarda açıkladım her şeyi sizin bana nacizane tavsiyeniz nedir acaba dar boğaz mı var yoksa donanımımda bi problem mi var acaba ne önerirsiniz bana

Önceliğiniz RAM , ardından işlemci kanaatimce. İkisi de.
Teşekkürler
Önceliğiniz RAM , ardından işlemci kanaatimce. İkisi de.
Hangi AMD işlemcisini tavsiye edersiniz

Öncelikle selmalar dostlar çok gec bir edit olacak ama geç olsun güç olmasın demiş atalarımız ancak bu ülke ekonomisinde maalesefe her ikisi de olmazsa olmaz neyse olaya gelelim dostlar sonunda dün yaptığım onca ağır oyun testinden örneğin. (Warzone, RDR2) bilgisayarım asla FPS düşmesi yemedi nasıl başardın bunu diyeceksiniz öncelikle 8 GB RAM daha ekledim toplamda 16 GB RAM oldu bütün problemlerimi çözmedi hala Warzone gibi bir oyunda FPS düşmesidan oynayamıyordum ancak çoğu oyunda eskiden her 2-5 dakikada yediğim FPS dropları çok nadirleşmişti ve son olarak dün bir de SSD ilave ettim donanıma kokuşmuş ahmak HDD'den kurtuldum FPS dropun zerresi kalmadı dostalar velhasıl sizlere diyeceğim şey şudur 2022 itibarıyla 8 GB RAM ve HDD devri bitmiştir gerçi kapanalı çok oldu da ekonomomiz sağ olsun.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı