GTX1070 i7 6700K PSU Önerisi

Ozaman sıvı soğutmayı kaldırıyorum ve yerine
seçiyorum.

toplu alsam bi farkı yok ki 650W 80+ Bronz

Yerinizde olsam 20tl daha koyar Hyper T4 alırdım,ki öyle de yaptım zaten. 9cm fan çok hızlı dönecektir Hyper T4 12cm fana ve daha çok ısı borusuna sahip. Montajı TX3 kadar kolay değil ama çok basit. İ7 3770 işlemcim testte 65 derece üstünü görmedi,oyunlarda 50 derece üstü görmüyorum.

Topluda alsan kasaya montajını sen yapacaksın. Benim önerdiğim kasa şu an en çok rağbet gören kasa PSU'da 750W modülerdir. Yani kasada gereksiz kablo karmaşası olmayacak temiz kablolamaya sahip olacak.
Güç kaynağı içinde olan kasalar sabit mi oluyo psu larıda

Arkadaşlar önerileriniz üzerine monitörümü 144Hz seçtim ancak 2 model arasında kaldım.
Bu model daha ucuz ancak tasarım açısından diğerini daha çok sevdim sizce hangisi ?

Hocam Windows'a 400 TL vermenize gerek yok. 100 TL'ye key bulabilmek mümkün.
Windows 10 Satın Al, Windows 10 Pro, Windows 10 Home - Durmaplay
Uğraşamam kodla alırım orada adamlara kurdurturum

Yerinizde olsam 20tl daha koyar Hyper T4 alırdım,ki öyle de yaptım zaten. 9cm fan çok hızlı dönecektir Hyper T4 12cm fana ve daha çok ısı borusuna sahip. Montajı TX3 kadar kolay değil ama çok basit. İ7 3770 işlemcim testte 65 derece üstünü görmedi,oyunlarda 50 derece üstü görmüyorum.
Soket ime uymuyor diye seçmedim.

Hayır,istediğin gibi çıkarıp takabilirsin PSU'nu. Sadece kasa ile toptan almış oluyorsun.
Bi farkı olmuyo ozaman
Kasa psu suz 220 tl gibi felan tutuyor zaten kaliteli kasalar bu fiyata güzel tasarımı olanlarınki felan zor

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı