GTX1070 ve GTX1080'in ortalama fiyatı nedir ?

Türkiyede yabancı firmalardan alışveriş yaparsan daha fazla KDV alma olayı vardı geçen sene. Şimdide devam ediyorsa 3000 liraya yaklaşabilir fiyatı. Türkiyedeki firmalarında para kazanacağını düşünürsek eğer çok pahalı olur. Zaten dolar ucuzlayınca ürünlerin fiyatları fazla düşmüyor. Ama dolar artınca fiyatlar birden artıyor.

Evet. Bende yakın zamanda bir sistem toplayacağım. Türkiyede 5000 tl olan toplama sistem bazı malzemeli yurt dışından alarak bu fiyat 3500 tl ye kadar düşebiliyor. Bu fiyatlar düzelmedikçe ben çoğu bilgisayar parçalarını yurt dışından alırım.

Kart üzerinden alıyorum. Aslında ben almıyorum bu işlerden anlayan bir abim var parayı ona veriyorum o alıyor. Eğer seninde bu işlerden anlayan güvenebileceğin bir abin varsa yurt dışından almalısın çok faydalı olur. Fiyat açısında 1070 gibi bir kart en az 2000 tl olur Türkiye'de ama yurt dışından alırsan 1500 tl en fazla.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı