GTX1650 ani FPS düşmesi

erdeminho

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, ben Lenovo L340 dizüstü kullanıyorum. GTX1650 ekran kartı, 16 GB RAM, i7 9750h işlemci ve 256 GB SSD özellikleri olmasına rağmen bütün oyunlarda ilk birkaç dakika yüksek FPS'ler alıyorum ama birkaç dakika geçtikten sonra birden 30-40'lara iniyor ve geri yükselmiyor. Genel olarak bu laptopta bu sorun varmış ama nasıl düzelteceğimi bilmiyorum. Yardımcı olabilecek var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, ben Lenovo L340 dizüstü kullanıyorum. GTX1650 ekran kartı, 16 GB RAM, i7 9750h işlemci ve 256 GB SSD özellikleri olmasına rağmen bütün oyunlarda ilk birkaç dakika yüksek FPS'ler alıyorum ama birkaç dakika geçtikten sonra birden 30-40'lara iniyor ve geri yükselmiyor. Genel olarak bu laptopta bu sorun varmış ama nasıl düzelteceğimi bilmiyorum. Yardımcı olabilecek var mıdır?

Lenovo vantage üzerinden ayarları kontrol edin, güç ayarlarını kontrol edin, sıcaklık değerlerini kontrol edin, Windows'ya da BIOS Update gibi sebepler neden olabilir, virüs testi yapın.
Aklıma gelenler böyle ya da daha detaylı sorunu açın daha bilgili arkadaşlar yardımcı olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı