Çözüldü GTX1650 düşük FPS

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

GaziVURAL2

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, 2 gün önce aldığım ve driverlarını Driver Booster üzerinden yükledim. Laptopum da:
HP Pavilion 15.6 inch Gaming laptop PC 15-EC2000 (2P6b3av
(V-Sync her zaman kapalı)
Oyunlarda 150FPS'ten fazla göremiyor gördüğüm an anlık 30-60 FPS'lere düşüşler yaşıyorum. Bir çözüm sunabilecek yardımcı olabilecek var mı acaba? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Driver Booster doğru sürücü yüklemiyor. Temiz bir format atıp tüm sürücüleri kendi sitesinden indirin. Veya DDU ile sürücüleri silebilirsiniz.

Merhabalar, 2 gün önce aldığım ve driverlarını Driver Booster üzerinden yükledim. Laptopum da:
Oyunlarda 150FPS'ten fazla göremiyor gördüğüm an anlık 30-60 FPS'lere düşüşler yaşıyorum. Bir çözüm sunabilecek yardımcı olabilecek var mı acaba? Teşekkürler.

Sorun Driver Booster'dan kurman.Ekran kartı üreticisinin sitesinden sürücüyü kur Driver Booster'dan indirdiğin sürücüyü DDU ile sil.

Hangi oyunlarda denediğinizi yazabilir misiniz.
Driver Booster gibi programlar kullanmanızı hiç tavsiye etmem. Windows güncellemelerinden isteğe bağlı olanlar da dahil tüm güncellemeleri yapın ve tercihen ekran kartı sürücüsünü DDU ile kaldırıp ekran kartınız için olan sürücüyü bu adresten indirip kurun. Sürücüleri Yükle | NVIDIA

DDU Rehberi:

NVIDIA Experience üzerinden güncelleme varsa kontrol et. Bende de bu sorun vardı (Acer Nitro 5 AN515-55) güncelleme sonrası düzeldi. Ama şimdi MSConfig üzerinden PC hızlandırayım derken tüm Microsoft hizmetlerini devre dışı bıraktım bilgisayarı kullanamıyorum yarın sıfırlayacağım ama sen dediğimi yap. Sakın kesinliğinden emin olmadığın ayarlar ile oynama.

Sorun %85 Driver Booster yüzünden hocam :(. Sürücüleri silip kendi sitesinden indirin.

İlk hatanız Driver Booster kullanmak olmuş, bu tarz programları kullanmayın. Zaten sadece ekran kartı sürücünüzü manuel olarak güncelleyeceksiniz, diğer driverları Windows'un kendisi kuruyor. Bu tarz programlar yanlış sürücü kurulumları yapıp sistemi kararsız hale sokabiliyorlar, sağlıklı değiller ve programı kullandıktan sonra tüm etkilerinden kurtarmanın en sağlam ve temiz yolu format atmak. Sorun bundan kaynaklı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı