GTX1650 + i7 10700H vs GTX1650 Ti + i5 10300H vs GTX 1660 Ti + Ryzen 5 3500H

Siz laptopların linklerini koysanız arkadaşlar daha güzel tavsiye verir size. Böyle azıcık âfâkî kaldı.
Şu anda evde olmadığım için modellerin linklerini veremiyorum. Tek hatırladığım intel olanların ikisi de monster abra a7 serisinden. Diğer laptop ise HP Pavilion serisinden. 7000-8000 bandında bütçem var ama ne alabilirim bilemiyorum. 8000 maksimumdur daha fazla yükselmem imkansız.

Şu anda evde olmadığım için modellerin linklerini veremiyorum. Tek hatırladığım intel olanların ikisi de monster abra a7 serisinden. Diğer laptop ise HP Pavilion serisinden. 7000-8000 bandında bütçem var ama ne alabilirim bilemiyorum. 8000 maksimumdur daha fazla yükselmem imkansız.
O bütçede buna bakabilirsin. Özellik olarak çok iyi gibi duruyor.

Biraz önce telefonda bir arkadaşımla 10 dakika konuşup sizin almak istediğiniz ürünlerden vazgeçirip
Şunu almaya ikna etmeye çalıştım. Size de aynısını öneriyorum.

O bütçede buna bakabilirsin. Özellik olarak çok iyi gibi duruyor.
Amd kısmına hakim olmadığım için sormak istiyorum da bu sistem neye denk geliyor ?
Biraz önce telefonda bir arkadaşımla 10 dakika konuşup sizin almak istediğiniz ürünlerden vazgeçirip
Şunu almaya ikna etmeye çalıştım. Size de aynısını öneriyorum.
Ama soğutmasının yetersiz kalacağını düşünüyorum bu laptop'un.

AMD kısmına hakim olmadığım için sormak istiyorum da bu sistem neye denk geliyor ?
İşlemci İ7 10750H civarında bir hıza sahip tabi biraz daha zayıf olabilir ama 10300H gibi modellerden çok daha iyi.

Ekran kartı olarak ise 1660Ti ayarında bir kart diye biliyorum. Belki 2060 ayarında da olabilir tam emin değilim.
Edit: İzlediğim bir teste göre RTX 2060 mobile ile benzer performansa sahipmiş.

AMD kısmına hakim olmadığım için sormak istiyorum da bu sistem neye denk geliyor?

Ama soğutmasının yetersiz kalacağını düşünüyorum bu Laptop'un.

İmzanda 1050 Ti yazıyor galiba 1050 Ti kullanıyorsun yeni bilgisayarda 1650 alırsan pek farkını göreceğini düşünmüyorum 1660 alırsan bayağı farkeder.

İşlemci İ7 10750H civarında bir hıza sahip tabi biraz daha zayıf olabilir ama 10300H gibi modellerden çok daha iyi.

Ekran kartı olarak ise 1660Ti ayarında bir kart diye biliyorum. Belki 2060 ayarında da olabilir tam emin değilim.
Edit: İzlediğim bir teste göre RTX 2060 mobile ile benzer performansa sahipmiş.
2060 testlerine baktım. Gerçekten iyiymiş.
60 Hz ekran kötü bu bütçede bence alınmaz.
Ama ekran kartı çok iyi duruyor. Kafam iyice karıştı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı