GTX1650 sistemde RDR2 açılırken ekranda renkli çizgiler çıkıyor

PolterGeist

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. RDR2 çökmesi ve kasması yüzünden birçok konu açmıştım. Bu sefer durum daha da kötüye gidiyor. Oyunu açmaya çalışırken renkli çizgiler çıkıyor videoyu aşağıya bırakıyorum.
Ortam karanlık oldugundan kamera odaklayamamış bir de video 480p olarak yüklenmiş video çamur gibi ama derdimi anlatacak kadar çektim.
GTX1650.
i5 9300H.
8 GB RAM.
Oyunu Steam'den aldım. Crack değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sürücüleri NVIDIA'dan güncelledim.

Aynı sistem bende de var ama bende olmuyordu böyle. Sadece bu oyunda mı yapıyor acaba? Isı değerlerini felan kontrol ettiniz mi? Laptop cihazını çok zorlayan bir oyundu çünkü bu. Belki aşırı ısınıyor felan ondan yapıyor olabilir.

Aynı sistem bende de var ama bende olmuyordu böyle. Sadece bu oyunda mı yapıyor acaba? Isı değerlerini falan kontrol ettiniz mi? Laptop cihazını çok zorlayan bir oyundu çünkü bu. Belki aşırı ısınıyor falan ondan yapıyor olabilir.

Isınma kaynaklı değil hocam bu sabah MSI Afterburner'dan baktım 70 77 derece arası geziniyor

Dikey esitleme veya V-Sync'den dolayı olabilir mi?

Daha önce bu ayarları çok kurcaladım girdim çıktım sanmıyorum ama NVIDIA üzerinden düşük ayarda optimize ederek girdim ondan sonra böyle oldu oyunda açılmıyor şimdi. 400TL verdim daha açıp adamakıllı oynayamadım kasmadan moralim bozuldu

Merhaba. RDR2 çökmesi ve kasması yüzünden birçok konu açmıştım. Bu sefer durum daha da kötüye gidiyor. Oyunu açmaya çalışırken renkli çizgiler çıkıyor videoyu aşağıya bırakıyorum.
Ortam karanlık oldugundan kamera odaklayamamış bir de video 480p olarak yüklenmiş video çamur gibi ama derdimi anlatacak kadar çektim.
GTX1650.
i5 9300H.
8 GB RAM.
Oyunu Steam'den aldım. Crack değil.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sürücüleri NVIDIA'dan güncelledim.

Sadece RDR'ye özelmi başka oyunlarda da böyle oluyor mu eğer olmuyorsa oyunu doğrulamayı deneyin.

Geri
Yukarı