GTX1650 sistemde YouTube veya internette video izlerken turuncu ve siyah renk oluyor

nikama

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. GTX1650 kullanıyorum arada sırada ekranım sadece internette video izlerken turuncumsu siyahımsı oluyor. Fakat oyun oynarken böyle bir şey olmuyor veya masaüstünde takılırken. Acaba sizde de böyle bir sorun var mı? Driver hatasından şüpheleniyorum versiyonu 496.76

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. GTX1650 kullanıyorum arada sırada ekranım sadece internette video izlerken turuncumsu siyahımsı oluyor. Fakat oyun oynarken böyle bir şey olmuyor veya masaüstünde takılırken. Acaba sizde de böyle bir sorun var mı? Driver hatasından şüpheleniyorum versiyonu 496.76

Benim eski PC de oluyordu start + Shift + CTRL + b çözüyordu.

Selam. Sorun sürücü ile ilgili bunun tartışmasını yapmıştık. Şu an düzelmedi herkes bu sorunu yaşıyor neredeyse.

Ve 472 versionuna geçince düzeliyormuş.

Selam. Sorun sürücü ile ilgili bunun tartışmasını yapmıştık şu an düzelmedi herkes bu sorunu yaşıyor neredeyse.

Bende oraya katılmıştım :D
Bu forumdaki bir adam 472'ye geçince düzeldi demiş NVIDIA forumdakide dedi 472 geçtim düzeldi diye en kötü öyle yaparım bende.

Bu forumdaki bir adam 472'ye geçince düzeldi demiş NVIDIA forumdakide dedi 472 geçtim düzeldi diye en kötü öyle yaparım bende.

Denedikten sonra sorunun düzelip düzelmediğini yazabilir misiniz hocam? Ona göre ben de eski sürüme geçeceğim.

Ben şey kaygısındayım bu sorun bana donanımsal bir arıza yaratmayacaksa geçmeme taraftarıyım
Çok gözüme batan bir şey değil çünkü.

Donanımsal bir sorun değil hocam. Ekran kartına zarar vermez.

Geri
Yukarı