GTX1650 Super almam mantıklı mı?

1060 6 GB daha iyi olur bence 1650 Super 4-5 FPS daha fazla veriyor ileriki oyunlarda 1060 VRAM sıkıntısı yaşamaz.

Bende geçen yıl EVGA FTW 1060 3GB vardı gerçekten güzel karttı ama VRAM sıkıntısı çok çekmiştim 6 GB 1060 güzel olabilir ama çoğu miningten geçmiştir artık bir de daha eski kart güncel her zaman iyidir diye düşünüyorum.

Şu dönem diye bir olay kalmadı artık. Dolar malum, çip krizi, mining malum. 2000-5000 TL arasında alınabilecek mantıklı sıfır kart kalmadı. İkinci el 1650 Super gayet alınabilir. Ucuzlamasını bekleyenler daha çok bekler.

Tamamdır hocam 3800'den 1650 Super STRIX alıyorum sanırım.

Hocam ben pazar günü Xbox Series S satın aldım çok güzel bir konsol size de öneririm. Bir tane de yanına monitör alırsınız 144 Hz olanından veya olanı da kullanabilirsiniz. PUBG var fakat şu anlık 60 FPS destekliyor 2K'ya kadar. Ama Xbox performansları yükseltmeye devam ediyor bu yüzden bence Series S uygundur. Fortnite falan da oynuyorsanız 2K 120 FPS desteği var Fortnite'ninde. Sadece tek yapacağınız şey bir Game Pass almak. 100'den fazla oyuna da bu sayede sahip olursunuz.

Konsol hiç kullanmadım pek de yanaşmıyorum bilgisayar daha özelleştirilebilir gibi geliyor.

Nedeni nedir acaba?

1650 gayet iyidir alabilirsin.

Teşekkürler.

1650 Super iyidir.

Teşekkürler.

Bende geçen yıl EVGA FTW 1060 3GB vardı gerçekten güzel karttı ama VRAM sıkıntısı çok çekmiştim 6 GB 1060 güzel olabilir ama çoğu miningten geçmiştir artık bir de daha eski kart güncel her zaman iyidir diye düşünüyorum.

Tamamdır hocam 3800'den 1650 Super STRIX alıyorum sanırım.

Konsol hiç kullanmadım pek de yanaşmıyorum bilgisayar daha özelleştirilebilir gibi geliyor.

Nedeni nedir acaba?

Teşekkürler.

Teşekkürler.
Konsol olarak bakmayın. Klavye mouse kulaklık bağladım mutlu mesut oynuyorum.

Konsol olarak bakmayın. Klavye mouse kulaklık bağladım mutlu mesut oynuyorum.

Arada sırada böyle maziye dönmek için silkroad indirip oynuyorum Xbox'ta olmaz mesela o bir de bilgisayar üzerinden çalışıyorum o yeni geldi aklıma akşamları tarayıcı üzerinden portala girmem veya mail atmam gerekebiliyor öneriniz için sağ olun bunlar olmasa harbiden daha mantıklı olurdu Xbox.
Şansa kaçırdım sanırım kartı :( benden çok kısa süre önce biri yarın alabilirim demiş o almazsa alacağım artık. 1650 Super kartlarda en iyi versiyonlar hangileri mesela arkadaşımda Phoenix OC versiyonu var 1660 gibi performans veriyor neredeyse. Galax 1650S alınır mı mesela?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı