GTX1650 Super EX alınır mı?

@Hakan419301, anladım o vakit. Yukarıdaki açıklama ve örneklemeleri bilgin olsun diye verdim, çünkü bazı kullanıcılar var bahsettiğim tip senaryolarda bir gram bile darboğaz yemek istemiyor çünkü, daha sonradan pişman olmayasın diye söyledim açıkçası ama 35-40 FPS+ yine benim için sorun olmaz dersen ki çoğu zaman 60Hz'e gözü alışanlar için çok da rahatsız edici olmuyor zaten - bütçen yetiyorsa 1650 Super'e de bakabilirsin elbette.

Çok teşekkür ederim son bir şey bu RX 6500 XT performans olarak GTX1650'den çok çok mu iyi kağıt üstünde iyi gözüküyor ama.
Bir de bu AMD tarafına asla sıcak bakmıyorum RX570 aldığım günden beri sorunlu en sonunda CHİPSET yandı.
AMD ucuz yapıyor kağıt üstünde güzel FPS veriyor ama asla sağlıklı değil sıcaklık, başka sorunlar, başka hatalar saçma sapan sürücüler güven vermiyor.
RX 6500 XT de onlardan birimidir?

Çok teşekkür ederim son bir şey bu RX 6500 XT performans olarak GTX1650'den çok çok mu iyi kağıt üstünde iyi gözüküyor ama.
Bir de bu AMD tarafına asla sıcak bakmıyorum RX570 aldığım günden beri sorunlu en sonunda chipset yandı.
AMD ucuz yapıyor kağıt üstünde güzel FPS veriyor ama asla sağlıklı değil sıcaklık, başka sorunlar, başka hatalar saçma sapan sürücüler güven vermiyor.
RX 6500 XT de onlardan birimidir?

RX 6500XT için 2 fan fazla bu bayağı soğuk çalışıyor. Driverları biraz sorun olabiliyor ama dert değil bence.
Ama bana kalırsa driver sorunları insanların önerilen driver değil de son çıkanı kullanmasından kaynaklı AMD'nin son çıkan driverları problemli.

Yeni konular

Geri
Yukarı