GTX1650s ve R5 1600 AF sistem nasıldır?

ASUS Phoenix serisi ekran kartlarının soğutması iyi değil. Onun dışında iyi bir sistem, PSU da Power Boost değilse hayırlı olsun.
Ben de tam bunu soracaktım. Asus phoenix serisi ile mi alakalı bir soğutma sorunu var diye. Msi gtx 1650 super aero itx oc kartım var maksimum 52 derece gördüm yük altında, boştayken 28 29 derece gördüğüm oluyor.

Ben de tam bunu soracaktım. ASUS Phoenix serisi ile mi alakalı bir soğutma sorunu var diye. MSI GTX 1650 Super Aero ITX OC kartım var maksimum 52 derece gördüm yük altında, boştayken 28 29 derece gördüğüm oluyor.

Tek fanlı modelleri ben önermiyorum hocam. Bazen soğutma bloğu tam oturamıyor, fanlar yetersiz oluyor gibi sorunlar olabiliyor.

Aero ITX'ın soğutma bloğu güzel ondan dolayı ısınmıyor. 1650S ve RX580 tek fanlı modeller için sınır olmalı iken RTX2070 bile tek fanlı olabiliyor. Ben ondan dolayı önermiyorum.

Aynı kasa ve ekran kartını kullanıyorum. Tavsiyem kasaya ek bir fan alın ve sık sık temizleyin. Ekran kartı ısındığı için bunları yapmak şart. Undervolt yapmak dışında tabii.

Screenshot_4.jpg

Bu sisteme ryzen 3 3100+1200 lira
Screenshot_3.jpg

Toplam 5100 e geliyor.

Geri
Yukarı