GTX1660 sisteme yükseltme tavsiyeleri

Khisanth

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar GTX1660 XS Ventus'um var, darboğaz yaşıyorum şu anki işlemcim ile. O yüzden bütçemin karşılayabildiği ve darboğaz yaratmayacak rahat, güzel bir işlemci ve anakart önerebilir misiniz? Yanına mecbur RAM almak zorundayım. Bütçem 4.000'i geçmiyor, zorlarsam 4200 olur herhalde.

Kasamda H61H2-MV anakart var, alacağım anakart sığar mı onu da bilmiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

R5 5500
B450
16 GB RAM

Bunları alın hocam.

Hocam 4500 ediyor ama indirim kovalarsanız 4200 civarına alırsınız. Sorun çıkmaz.

Bu şekilde 4200 civarı tutuyor. Eğer işlemciyi yurt dışından almam derseniz mecburen 8 GB RAM almanız gerekecektir.

Bu şekilde 4200 civarı tutuyor. Eğer işlemciyi yurt dışından almam derseniz mecburen 8 GB RAM almanız gerekecektir.
ya selamlar bugün gidip 0 r5 5500 aldım yanına anakart olarak şimdi bu b450lerden h versiyonu k sürümü aralarında fark nedir neye göre almalıyım

Ya selam bugün gidip 0 R5 5500 aldım yanına anakart olarak şimdi bu B450'lerden h versiyonu k sürümü aralarında fark nedir neye göre almalıyım.

Aralarında bir fark var mı bilmiyorum. Varsa da çok küçük farklardır. İkisi de aynı segmentlerde anakartlar. Hangisini ucuza bulursanız onu alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı