Çözüldü GTX1660S Donanım hızlandırma açıkken görüntü bozuluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Pneumothorax

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, videolarda ve bazı oyunların giriş ekranında görüntü bozuluyor yeşil pembe bir renk alıyor, Steam ve internet tarayıcılarında donanım hızlandırmayı kapattığımda sorun düzeliyor ayrıca ekran kartı Driver'ını kaldırdığımda da sorun ortadan kalkıyor ama tabii ekran kartını da kullanamıyorum, ekran kartının farklı sürüm driverlarını denedim sorun çözülmedi, ekran kartında bir arıza olabilir mi ve sorunun çözümünü bilen var mı yardımcı olursanız çok sevinirim not: Ekteki görsellerde bahsettiğim görüntü mevcut.
GPU: ASUS DUAL-GTX1660S A6G CPU: R5 3600.

Dosya Ekleri

• steam.png
    steam.png
    707,7 KB · Görüntüleme: 67
  • tarayıcı.png
    tarayıcı.png
    538,6 KB · Görüntüleme: 68
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ekran kartın arızalıdır. Garantisi varsa durumu anlatarak ver bence.

DDU'ile driverı kaldırıp yeniden kurdum bir işe yaramadı, son çare olarak bilgisayarı formatlıycam oda olmazsa garantiye
Böyle bir sorunu olan varsa beklemeden ekran kartını garantiye versin, ben verdim ve ürünün arızasının onarılamaz olduğu için para iadesi kararı çıktı.
Ekran kartın arızalıdır. Garantisi varsa durumu anlatarak ver bence.

DDU'ile driverı kaldırıp yeniden kurdum bir işe yaramadı, son çare olarak bilgisayarı formatlıycam oda olmazsa garantiye
Böyle bir sorunu olan varsa beklemeden ekran kartını garantiye versin, ben verdim ve ürünün arızasının onarılamaz olduğu için para iadesi kararı çıktı.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı