Çözüldü GTX1660S düşük FPS

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

etk

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bir gün öncesinden CS:GO oynarken 400 FPS sabit, CoD Warzone oynarken 120-100 arası FPS alırken bir gün sonra CS'de 200 anca alıyorum Warzone'da 60-70 arası alıyorum. Herhangi bir şey yapmadım ne yapmamı önerirsiniz? Teşekkürler.

Sistemim: GTX1660S, AMD3500X, 16 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam öyle olacağını düşünmüyorum. Bilgisayarım masaüstü ve burada da görüldüğü üzere CS:GO'yu NVIDIA üzerinde çalıştırıyor.
1613380904365.png

Arkadaşlar sorunumu çözdüm.

Virüsten şüphelendiğim için temiz bir format attım.
Daha sonra güncelleştirmeleri yaptım. (Windows kendi yaptı herhangi bir program kullanmadım. Driver Booster vs. sadece NVIDIA ekran kartı güncelledim ve BIOS)
Daha sonra bilgisayarın içini temizledim tozlanmıştı.
Win 10 başlata gelip geçici dosyaları sil yazdım ve sildim.

Sorunum halloldu böylelikle umarım sizde çözersiniz.
Merhaba arkadaşlar. Bir gün öncesinden CS:GO oynarken 400 FPS sabit, CoD Warzone oynarken 120-100 arası FPS alırken bir gün sonra CS'de 200 anca alıyorum Warzone'da 60-70 arası alıyorum. Herhangi bir şey yapmadım ne yapmamı önerirsiniz? Teşekkürler.

Sistemim: GTX1660S, AMD3500X, 16 GB RAM
benim sistemdede gtx1660s var hemde ventus yani bi düsük model seninkinden daha fazla fps büyük ihtimmale virüs

Benim sistemdede GTX1660s var hem de Ventus yani bir düsük model seninkinden daha fazla FPS büyük ihtimmale virüs.

Virüs ne alaka anlayamadım? Driverler kurulumu ve kullanım değerlerini atar mısınız?

Virüs ne alaka anlayamadım? Driverler kurulumu ve kullanım değerlerini atar mısınız?
driverlar kurulu dün bios güncelledim ayrıyetten
1613305713899.png

benim sistemdede gtx1660s var hemde ventus yani bi düsük model seninkinden daha fazla fps büyük ihtimmale virüs
virüs olabileceğinden şüphelenmiyor değilim ama çok uzun zamandır kullandığım bir crackli program olsa uzun zaman önce olurdu diye düşünüyorum.

Driverlar kurulu dün BIOS güncelledim ayriyeten Eki Görüntüle 878843

Virüs olabileceğinden şüphelenmiyor değilim ama çok uzun zamandır kullandığım bir crackli program olsa uzun zaman önce olurdu diye düşünüyorum.

Oyun oynarken mi çektiniz?

Hayır. Bu da oyun oynarken.

Kullanım değerleri nviada ekran kartınızı değil AMD kartını (entegre grafik işlemci içinde bulunan kart) kullandığını gösteriyor yani nviada denetim masasından ayarları okuyup nviada kartını kullanması için öncelik verirseniz FPS artar Hemde çok fazla.

Hocam öyle olacağını düşünmüyorum. Bilgisayarım masaüstü ve burada da görüldüğü üzere CS:GO'yu NVIDIA üzerinde çalıştırıyor.
1613380904365.png

Arkadaşlar sorunumu çözdüm.

Virüsten şüphelendiğim için temiz bir format attım.
Daha sonra güncelleştirmeleri yaptım. (Windows kendi yaptı herhangi bir program kullanmadım. Driver Booster vs. sadece NVIDIA ekran kartı güncelledim ve BIOS)
Daha sonra bilgisayarın içini temizledim tozlanmıştı.
Win 10 başlata gelip geçici dosyaları sil yazdım ve sildim.

Sorunum halloldu böylelikle umarım sizde çözersiniz.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı