GTX1660S vs RX580

Arkadaşlar benim bir sorum olacak.

ASUS Dual GeForce® GTX 1660 Super™ OC Edition 6 GB GDDR6 Evo.

Ben bu ekran kartına sahibim fakat aklıma takılan bir soru var. Bu ekran kartı ile aşağıda ki ekran kartının arasında ki fark nedir?

MSI Radeon RX 580 Armor 8G OC 8 GB GDDR5 256Bit AMD ekran kartı.

Fiyat farkının sebebi nedir ve hangisi performans bakımından daha iyidir?

ASUS Dual GTX1660S OC GDDR6 var bende gayet memnunum. Fan hızını falan ayarlayabiliyorum. Overclock yapabiliyorum. Hoş bir kart fakat RX580 ile karşılaştırıldığını fark ettim, aradaki fark nedir? Bilgilendirirseniz memnun olurum. Şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum.
Hocam bu da soru mu ? 1650 Super bile RX 580'den daha güçlüdür. :D

1660 Super′in rakibi RX 580 değil. 1660 Super çok daha güçlü bir kart. TDP ve güç tüketimi konusunda da 1660 Super önde. Kısacası bütçesi olan 1660 Super alsın. Yoksa da RX 580 almayın, RX 5500XT ve 1650 Super gibi daha iyi alternatifler var.

Arkadaşlar benim bir sorum olacak.

ASUS Dual GeForce® GTX 1660 Super™ OC Edition 6 GB GDDR6 Evo.

Ben bu ekran kartına sahibim fakat aklıma takılan bir soru var. Bu ekran kartı ile aşağıda ki ekran kartının arasında ki fark nedir?

MSI Radeon RX 580 Armor 8G OC 8 GB GDDR5 256Bit AMD ekran kartı.

Fiyat farkının sebebi nedir ve hangisi performans bakımından daha iyidir?

ASUS Dual GTX1660S OC GDDR6 var bende gayet memnunum. Fan hızını falan ayarlayabiliyorum. Overclock yapabiliyorum. Hoş bir kart fakat RX580 ile karşılaştırıldığını fark ettim, aradaki fark nedir? Bilgilendirirseniz memnun olurum. Şimdiden teşekkürlerimi iletiyorum.
Çok daha iyi.

1660 Super′in rakibi RX 580 değil. 1660 Super çok daha güçlü bir kart. TDP ve güç tüketimi konusunda da 1660 Super önde. Kısacası bütçesi olan 1660 Super alsın. Yoksa da RX 580 almayın, RX 5500XT ve 1650 Super gibi daha iyi alternatifler var.
Rakip olarak gösteriyorlardı ondan sorudm demekki güzel bir ekran kartına sahibim :D Çok teşekkür ederim cevaplarınız için.

Geri
Yukarı