GTX420 Crysis3 test sonuçları!!

Hocam sonuç efsane!! Önce baya bir artırdım. Görüntü vermeyi kesti uyarısı verdi. Nedendir anlamadım. Ayrıca voltaj da artmıyor. Sonra biraz biraz artırdım. Uygun seviyeyi buldum. Önceden 25-30 ile oynardım şuan 40-45'e çıktı. Gözüme inanamadım. Şu ana kadar neden yapmadım diye kafamı duvarlara vuruyorum. Kart normalde 60 derece iken OC ile 67'ye çıktı. Artık böyle kullanacağım. :)

O kartla o kadar performans alman çok iyi. Kusura bakma cezalı olduğum için mesaj geç yazıyorum. Sen ısı konusunda sıkıntılı isen ya ekran kartına 5 tl 'lik küçük fan al ya da kasanın soğutma sistemini iyi tut. Kartının fanı olmadığı için belki çok zorlama ile yakma ihtimali artar. Ben önceki kartımı (Gtx220) fanımı çıkarttım ve bilerek yaktım. Gta San Andreas oyununun ekran ayarlarını full yaptım pc az daha göçüyordu :D . Sonra ekran kartına OC yaptım ve 1 saat sonra ekran kartının selaları verildi :D .

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı