GTX460 sistem ile Zula oynanır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

skalaytr

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sistem:

Core 2 Q9505 2.83GHz.
8 GB RAM (4*2)
160 HDD.
GTX 460 256 Bit 1GB ekran kartı.

Ancak Zula bile oynayamıyorum. Aşırı kasıyor. YouTube videolarında bu sistemle adam PUBG GTA oynuyor. Çözemedim, bir şeyler mi eksik?

Son düzenleyen: Moderatör:
O sistemle çok rahat oynaman lazım. Korsan işletim sistemi mi kullanıyorsun veya virüs testi yapar mısın? Bunun dışında 160 GB HDD diyorsun, eski olduğu için o da sorun çıkarıyor olabilir. Crystal Disk Mark ve HD Tune testi yapar mısın?

Driverların güncel olup olmadığına bakın. Darboğaz olabilir. Olmaması için grafikleri zaten yükseltmeniz gerekiyor ancak Zula gibi bir oyunda kasmaması gerekiyor. Zula'nın optimizasyon sorunu biraz var. Bu arada RX460'ın 1 GB modelinin olduğunu bilmiyordum.

Diskiniz tamamen veya tamamına yakın bir şekilde dolu mu?
160 GB ın 100 GB ı boş şu anda
O sistemle çok rahat oynaman lazım. Korsan işletim sistemi mi kullanıyorsun veya virüs testi yapar mısın? Bunun dışında 160 GB HDD diyorsun, eski olduğu için o da sorun çıkarıyor olabilir. Crystal Disk Mark ve HD Tune testi yapar mısın?
şu anda HD tune ile tarama yapıyorum ancak HDD den o kadar fark eder mi? Yani anlatamam aşırı kasıyor. Ekran kartı driverleri güncel
Driverların güncel olup olmadığına bakın. Darboğaz olabilir. Olmaması için grafikleri zaten yükseltmeniz gerekiyor ancak Zula gibi bir oyunda kasmaması gerekiyor. Zula'nın optimizasyon sorunu biraz var. Bu arada RX460'ın 1 GB modelinin olduğunu bilmiyordum.
GTX460 1gb. En düşük ayarlarda denediğim halde bile aşırı şekilde kasıyor yani.

160 GB ın 100 GB ı boş şu anda

şu anda HD tune ile tarama yapıyorum ancak HDD den o kadar fark eder mi? Yani anlatamam aşırı kasıyor. Ekran kartı driverleri güncel

GTX460 1gb. En düşük ayarlarda denediğim halde bile aşırı şekilde kasıyor yani.
HDD'niz genel olarak az ve muhtemelen Eski. HDD değiştirmeniz işe yarayabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı