GTX650 Ti Power Edition O.C. nasıldır?

AhoiCaptn

Hectopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
1 Hafta önce sipariş verdim ama halen gelmedi. Eğer yeterli değil sorunları var bu ekran kartının derseniz siparişi iptal edeceğim. Sizce ekran kartı nasıl ? Bir bilgilendirirseniz sevineceğim, şimdiden teşekkür ederim.

7850'nin mavi ekran hatası problemi olduğunu duydum, okudum. Yanlış bilgilendirme yapmış olmayayım ben duyduğumu söylüyorum.

7850'nin mavi ekran hatası problemi olduğunu duydum, okudum. Yanlış bilgilendirme yapmış olmayayım ben duyduğumu söylüyorum.

Tee uzun süre önceki Sapphire modellerinde vardı o. Daha sonra ürünleri topladı ve sorunsuzlar ile birebir değişim yaptı. Bazı Sapphire düşmanları, diğer markaların fanboyları ve modellerin toplandığını bilmeyen arkadaşlar ise bu olayı masala çevirdi ve yarım yıldır da devam ettiriyor. Bu olay ile Sapphire'i kötüleyenler, soğuyanlar bile oldu. :)

Bilgilendirme için teşekkür ediyorum, zaten sanıyorum bu ekran kartı yarın da benim elime ulaşmayacak ve ben yeni bir ekran kartına yöneleceğim o zaman sizleri yeniden rahatsız edeceğim. :) Hepinize teşekkür ediyorum ben cevabımı aldım. :)

Tee uzun süre önceki Sapphire modellerinde vardı o. Daha sonra ürünleri topladı ve sorunsuzlar ile birebir değişim yaptı. Bazı Sapphire düşmanları, diğer markaların fanboyları ve modellerin toplandığını bilmeyen arkadaşlar ise bu olayı masala çevirdi ve yarım yıldır da devam ettiriyor. Bu olay ile Sapphire'i kötüleyenler, soğuyanlar bile oldu. :)

Halen daha bu sorunu yaşayanlar var forumda. Ve sadece Sapphire değil, ASUS ve PowerColor ile dahi bu sorunu yaşayanlar oldu forumda.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı