GTX650 Ti Power Edition O.C. nasıldır?

Ben sadece Sapphire'da oluyor sanıyordum. :) Ve sorunu yaşayanlar da toplanmamış veya toplanmadan önceki kartları almıştır diye tahmin ediyorum.

Ne toplanması... Türkiye'deki ticaret ahlakını çabuk unutuyorsun hocaaaaam :) Her yerde toplanır, bizde örtbas edilir ya da bilmezden gelinir. Aynı şu anda bu durumla boğuşan Ömer gibi. Hatta birisi daha var forumda. Kartı daha yeni almış, Sapphire sitesinden bakmış, sorunlu seri...

Vatan satmış kartı.. Onu da siz arayıp bulun artık :)

Nedense bugünlerde özellikle Recep Abi'nin ve Ali Abi'nin Youtube sitesinde yaptığı incelemelerden sonra MSI markasını çok sevdim, fan özellikleri, performansı çok güzel. Ekran kartımı ASUS veya MSI'dan başka almayacağım ki büyük ihtimalle MSI alacağım çünkü MSI istiyorum ve bir kaç sorumda var sizlere yeni gelecek GTX770 ekran kartının ASUS veya MSI markası tarafından özel soğutmalı çıkma şansı var mı ? DirectII veyahut TwinFrozr gibi ?

Nedense bugünlerde özellikle Recep Abi'nin ve Ali Abi'nin Youtube sitesinde yaptığı incelemelerden sonra MSI markasını çok sevdim, fan özellikleri, performansı çok güzel. Ekran kartımı ASUS veya MSI'dan başka almayacağım ki büyük ihtimalle MSI alacağım çünkü MSI istiyorum ve bir kaç sorumda var sizlere yeni gelecek GTX770 ekran kartının ASUS veya MSI markası tarafından özel soğutmalı çıkma şansı var mı ? DirectII veyahut TwinFrozr gibi ?

Çıkacak %99.

Ne toplanması... Türkiye'deki ticaret ahlakını çabuk unutuyorsun hocaaaaam :) Her yerde toplanır, bizde örtbas edilir ya da bilmezden gelinir. Aynı şu anda bu durumla boğuşan Ömer gibi. Hatta birisi daha var forumda. Kartı daha yeni almış, Sapphire sitesinden bakmış, sorunlu seri...

Ben de aldım OC 2GB Sapphire ısıtma boruları S şeklinde bu seri mi?

Son düzenleyen: Moderatör:

Haklısınız... Telefonun ekranındaki yuvarlak lekelere Android simgesi diyen insanlardan ne beklenir ki... Avrupa'da ürünün tamiri ile bile uğraşmıyorlar fazla, değişim yapıyorlar. Bizimkiler de arıyor: "Sayın müşterimiz konuşmalar kayıt altına alınacak ve herhangi olay karşısında delil olarak sunulacaktır, telefonun erken gelmesini istiyorsanız tamir yapalım zaten kolay bir işlem, değişim yapmaya gerek yok!" gibisinden laflar ettiler bana. Biraz daha samimi olsa Allah'ın adını andım lütfen tamir isteyin Allah rızası için diyeceklerdi. :D

Konuya gelecek olursak Sapphire resmi olarak dediğine göre ürünler toplandı, ben bunun yalancısıyım. :)

Diger kisi benim ve resmi sitede yazan o. Ayni zamanda suda yaziyor retail firmaya gidin yine de elinizde varsa onlar 2 sene gecmediyse degistirmek zorunda diyor fakat retail firmaya gittiginde -datagate bilgisayar oluyor buda- rma'ya yollamak zorundayiz diyor. Kart oraya gidiyor karti benchmark testine sokuyor ama gel gelelim kart asla masaustu uygulamalarida blackscreene dusmuyor eee bunlarda fullscreen calistircak eleman calistirmadiklarindan kartina saglam damgasi vuruluyor ama FM 2013 gibi neredeyse sadece font bazli bir oyunda bile sampiyonlar ligini kazandigin an black screen gelebiliyor var sen dusun herkes uzak durun diyor ama inatla aliyorsaniz bastan soyliyim cendere yolundaki datagate'e mumkunse ozel arabanizla gidin yoksa hic bulasmayin benim gibi neyse gerekli guncellemeyi ana konuda yapicam :) Umudum yok bakkala kaca satarim onu merak ediyorum Recep Abiden tavsiye bekliyorum.

- - - Güncellendi - - -

HD 7870 - TeknoFiyat

Bu linketeki eksen bilgisayarda var olan 2 seri de hatali mesela. Buradan alan arkadaslarda senin gibi yada benim gibi toplatildigina guvenip alacaklar ve sonuc husran olacak... İste bizim toplama anlayisimiz ve bu kartlar maalesef ucuz falan da degil 586 lira cop oluyor aciklamalara inanirsak.

Hayırlısı olmuş iyi ki de o kartı almamışım, fakat şu anda GTX650 Ti'dan gayet memnunum, bilgisayarım eski olmasına ve 250Watt'lık PSU'suna rağmen muazzam performans veriyor. Çok şükür oyunları ayalarını düşürmeden hatta yükselterek oynamaya başladım. :)

Kasa içerisinde küçük güncellemeler yapıp yeniye uyumlu hale getirmek isteyenler için bence ideal, tabi bunu ben maddi durumu göz önünde bulundurarak söyledim çünkü bu ekran kartı çok zorlarsa 2 sene gider.

Recep abiye de bilgilendirmelerinden, yardımlarından ötürü çok teşekkür ediyorum.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı