GTX650 Ti Power Edition O.C. nasıldır?

Aldığımda yanında PSU'da almayı düşünüyordum ama bir deneyeyim dedim, şu ana değin bir sıkıntı yaşamadım. 250Waat PSU ile gayet rahat çalışıyor.

Daha fazla kullanmaya devam edersen kartın ömrünü mümkün olduğunca kısa sürede tutacaksın. Bir an önce PSU' nu değiştirip en az 500W 80 plus sertifikalı almalısın. Hem sistemi hem de performansı rahatlatmış olursun.

son_goku zaten öyle bir durum olursa konu açamam. :)

Sub_zero onun farkındayım fakat maddi durumlardan ötürü sıkıntı yaşıyorum, okullar kapandıktan sonraki ay almayı düşünüyorum 700-750 Watt civarı bir PSU.

500 waat 80+ sertifikası olan bir güç kaynağı yeterli. Çok güç tüketen bir kart mı alacaksın ? Örneğin GTX 780 gibi.

Welcome to Turkey... Ya ben adamlardan daha çok şey biliyorum o sözde teknik servis elemanlarından bu konu hakkında. İlallah ettiriyorlar adamı. Ben birde uzaktayım sürecin uzayabilmei için de herşeyi yapıyorlar. Fırsatınız varsa biraz araştırıp yazılar toplayın. Gerekirse Sapphire ile bu konuda iletişime geçip yazışmalarınızın çıktısını alıp gösterin. Burunlarının dibine sokun ki anlasınlar problemi.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı