GTX750 vs R7 260X

Hemen hemen denk kartlar. Fps olarak çok az bir farkla 750ti daha iyi, elektrik tüketimi olarak da biliyorsun zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sapphire R7 260x'ten Msi 750 Ti'ye geçtim(Sapphire, Asus'un modelinden daha güçlü.) her türlü daha rahat. Vatan'da Msi Gtx 750 Ti 461 Tl, 5 tl daha koy Asus yerine onu al. Asus ekran kartı piyasasında tekelmiş gibi fiyat koyuyor. Sapphire 260x alacaksan onu alabilirsin bak, gayet iyi bir kart. Kesinlikle 750 Ti varken 260x alınmaz(Amd fanboyu olarak söylüyorum bunu).

Kim hortlattı bu konuyu, adam çoktan aldı büyük ihtimalle, bir yıllık konuya mesaj yazdırıyorsunuz, ayıp. Yine de mesajı bırakıyorum başka biri de aynı ikileme düşerse diye.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı