GTX750Ti Güç Tüketimi

Batuhan K.

Hectopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Öncelikle Recep abi video için çok teşekkürler.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uzun zamandır araştırma yapıyorum ve aradığım kart bu GTX750Tİ
Öncelikle sistemim: 4 GB RAM , i3 - 2130, 3.40 GHz , HD 7350, Pegatron IPXSB-H61 anakart. FSP350-60HCN 350W Power Casper(Lanet olsun) marka bilgisayarım var. Ben bu sisteme tek fanlı asus GTX 750Ti alsam PSU açısından sorun çıkar mı ? Yük altında oyun oynarken sorun çıkar mı ?

Son düzenleme:
Kesin değil mi kardeşim. Yani kullanabilirim ne olursa olsun yetecektir yani ?
Kusura bakma tedirginim tam bir cevap arıyorum da. :)

750 Ti Max TDP değeri 60W. Her konuya Recep Abiyi etiketlemeyin. Bizde yardımcı oluyoruz burda. Kimsenin yalan söylediği yok. PSU yeterli olmayabilir. Bütçeyi arttırıp VS 450 alın. PSU max 105W yazmış. Nasıl yetsin bu PSU ? 60W kart kullanıyor. İşlemci ise 65W ve birde geri kalan sistem bileşenleri var. Yeni PSU şart.

Emirhan Yiğiter

İşte bunun için soruyorum arkadaş kesin yeter sen yetmez diyorsun. Recep abi söylerse anlarız diye söylüyorum. Ayrıca FSP kaliteli bir marka diye biliyorum 350W psu su 100W çekmez.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı