GTX750Ti ve Bit değeri

Arkadaşım bak yanlış anlıyorsun . Sen önceki mesajında Ekran kartının özellikleri kriter değil , Marka ve model kriterdir demişsin .
Yanlış bir mesaj çünkü ; Arkadaş marka ve modeli belirlemiş kriterleri bize soruyor iyi mi alayım mı diye ? Ayrıca Bir ekran kartında Bit ve bellek değerinden başka bin türlü özellik var . Sana anlatmak istediğim buydu .

Arkadaşın dediğinden anladığım: "Marka-model bana zaten performans hakkında bilgi veriyor. Bit'iydi çekirdek sayısıydı bunlar hamallık. Sonuca bakıyorum."

Bunda atışacak bir şey yok. İsteyen en ince teknik detaylarına kadar bakar, isteyen Google'a marka-model yazar FPS değerlerini alır. Herkes haklı :)

Teşekkür ederim herkese alıyorum sanırım :) Bende 300W'lık PSU var ama az önce CHIP'in incelemesini izledim orada 300W'lık sistemlerde çalışıyor dendi. En olmadı 400W birşey bulurum.

GTX750 Ti 'nin en önemli özelliklerinden biri gücü tasarruflu kullanması . İşlemciniz ve sistemin diğer bileşenleri nedir ? Ona göre çalışıp çalışmamasına karar verebiliriz .

Arkadaşım bak yanlış anlıyorsun . Sen önceki mesajında Ekran kartının özellikleri kriter değil , Marka ve model kriterdir demişsin .
Yanlış bir mesaj çünkü ; Arkadaş marka ve modeli belirlemiş kriterleri bize soruyor iyi mi alayım mı diye ? Ayrıca Bir ekran kartında Bit ve bellek değerinden başka bin türlü özellik var . Sana anlatmak istediğim buydu .
Asıl siz yanlış düşünüyorsunuz. @Akif arkadaşımız gayet haklıdır. Çekirdek hızıydı, bellek hızıydı, zarttı zurttu. Bunların yüksekliği zaten modele, modelin yüksekliğine bağlı olarak artar. Modeli seçtikten sonra da markaya bakılır. Düşünmeden mesajlar yazmayın.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı