GTX760, M5A97 R2.0 ve AMD FX-8320 Sistem Toplama

• Konuyu başlatan MF
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 1
  • Görüntüleme 681
Makaleler
25
Askerliğimin bitmesine yaklaşık 50 gün kaldı ve şuana kadar 1100 TL para biriktirebildim. Döndüğümde bunun üzerine de ekleyeceğim ve iyi bir sistem toplayacağım fakat piyasadaki yanardöner fiyatlar şimdiden acaba GTX 760'ı alıp göndersem mi gibi çelişkili durumlara düşürüyor beni. Bu konuda uzmanlaşmış bir kişi olarak senden ayrıntılı bir yardım istiyorum. Sistemlere çok iyi vakıf olduğun için ve benimde istediğim gibi bir piyasa araştırmasına bu kısıtlı imkanlarla ulaşamayacağımdan dolayı şu anda Vatan computer üzerinden topladığım şu sistemi sana göstermek istiyorum.

• XIGMATEK ASGARD 382 PURE BLACK EDITION 600W MidT ATX siyah kasa
  • COOLER MASTER HYPER 212 EVO işlemci soğutucu
  • COOLER MASTER MEGAFLOW 200MM sessiz fan
  • ASUS GTX760 DirectCU II O.C. Ekran Kartı
  • ASUS M5A97 R2.0, AMD FX-8320 İşlemci
  • GSKILL Sniper DDR3-1866Mhz Bellek
  • CORSAIR 120GB LS Serisi SATA 3.0 SSD

. GTX 760 sana yazdığım anda 671 TL idi. Sayfayı refresh çektiğimde bu fiyatı yazmışlar. Senin sağlam bağlantıların olduğunu düşünüyorum, bana 2ms gibi tepkime süresinin de dâhil olduğu bir monitörde içerisinde olmak suretiyle bir sistem toplamak istediğimi söylemek istiyorum. 2000TL sınırım var. Doların düşmesini beklemek iyi bir fikir midir bilmiyorum yönlendirmelerini senden rica ediyorum. Derdimi anlamış olabileceğini umuyorum tez zamanda cevabını bekliyorum.

Xigmatek kasa hariç sistem gayet başarılı diye düşünüyorum. Yine de AMD’nin 2015’ten önce mimariyi yenilemeyecek olması göz önünde bulundurulmalı. Monitör konusunda ise Asus VK228H önerebilirim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı