M5A97 R2.0 ve FX-8320 Sistem Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
E

Emre Baskol

Ziyaretçi
Merhabalar benim kötü bir pcm vardı ve yeni bir bilgisayar alma vaktinin geldiğini farkettim.Pc toplama olayını duydum ve bunu gerçekleştirmek istedim.İnternetten sipariş vereceğimden güvenilir bir siteden almak istedim.Teknobiyotikten almaya karar verdim ve istediğim parçaları sepete ekledim.

Pcm oyun üzerine olacak.Bu şekilde topladım.Eksik fazla bir şey var mı?

Sizce nasıl bir pc topladım ?

Bir tane SSD alabilirdin şu ıvır zıvırların yerine işte gamepad camera vs vs. Ekran kartı önerside fena olmazdı. Hayırlı uğurlu olsun.

Ekran kartı ondan daha iyi HD7870XT alınabilir. VATAN COMPUTER - SAPPHIRE - HD7870XT GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kart

Anakar pahalı ya orada. VATAN COMPUTER - ASUS - M5A97 R2.0 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHz (O.C.) USB 3.0 SATA 3.0 Anakart - Anakart

Ve işlemci baya bir pahalı. VATAN COMPUTER - AMD - FX X8 8320 Soket AM3+ 3.5GHz 16MB Cache 32nn

Bu üç parçadan nereden baksan bir 100₺ artıyor bu parayı daha iyi bir monitöre veya ekran kartına yatırabilirsin. Bizim toplamamızı istersen bütçeni söylemen yeter. :)

SSD her zaman dış kapının kolu gibi oluyor dediğin gibi çok iyi olur eğer bütçe yetmiyorsa ileride almak isterse alabilir arkadaş.

Ekran kartı ondan daha iyi HD7870XT alınabilir. VATAN COMPUTER - SAPPHIRE - HD7870XT GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.1 Ekran Kart

Anakar pahalı ya orada. VATAN COMPUTER - ASUS - M5A97 R2.0 AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2133MHz (O.C.) USB 3.0 SATA 3.0 Anakart - Anakart

Ve işlemci baya bir pahalı. VATAN COMPUTER - AMD - FX X8 8320 Soket AM3+ 3.5GHz 16MB Cache 32nn

Bu üç parçadan nereden baksan bir 100₺ artıyor bu parayı daha iyi bir monitöre veya ekran kartına yatırabilirsin. Bizim toplamamızı istersen bütçeni söylemen yeter. :)

Siz vatanpcden önermişsiniz.Ben vatanpcye internetten alışverişte güvenmiyorum.

Bence doların biraz durulmasını beklemek gerek.. Aşırı yüksek..
Şubatta aldığım şu ram 'e 110 TL ödemiştim. Şu an 183 TL.
Vatanda şu an listenizdeki hard disk 159, aynı ekran kartı 493 TL.

Ayrıca bana göre de ssd olmazsa olmaz..

İlgili bir yakınınızdan destek alın derim.

Bence doların biraz durulmasını beklemek gerek.. Aşırı yüksek..
Şubatta aldığım şu ram 'e 110 TL ödemiştim. Şu an 183 TL.
Vatanda şu an listenizdeki hard disk 159, aynı ekran kartı 493 TL.

Ayrıca bana göre de ssd olmazsa olmaz..

İlgili bir yakınınızdan destek alın derim.

İnternetten alışverişte vatanpcye pek güvenmiyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı