Çözüldü GTX760 OC GTA 5 Oyunda Reset Sorunları

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gamble94

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. son 2 gündür en büyük sıkıntım oyundayken bilgisayarın rest atması. Hiçbir oyunda rest atmazken GTA5 aldık bi hevesle yükledik ve durduk yere oyun ortasında rest atıyor. UPS yetmiyor dicem ama sisteme göre normal bi ups. Sıcaklık değerleri de normal yükte 50 derece boşta 22 dereceyi geçmiyor.
  • Anakart: ASUS M5A97 R2.0
  • İşlemci: AMD FX-8350
  • Ekran Kartı: ASUS NVİDİA GTX760 OC
  • İşlemci Soğutucusu: COOLER MASTER TPC612
  • Kasa ve Supply: XIGMATEK ASGARD 382 600W
Poweri değiştirmeyi düşündüm şuan ama başka neden çıkabilir acaba sorun.

Çözüm
Evdeki elektrik hattında bir sıkıntı varmış. Çalıştığım yerde test ettim, hiçbir sıkıntısı yok. Üstüne bir de dayanamayıp adam gibi sertifikalı bir Power alınca tadından yenmedi. Biraz zarara soktu ama sorun düzeldi. Hem Power hem de elektrik sisteminden kaynaklıymış. Voltaj düşük geldiğinden kaynaklı sorun oluyormuş.
Sadece GTA V de oluyorsa bu iki seçenek var önümüzde. Birinci seçenek oyunda yazılımsal bir sıkıntı olması ikinci seçenek ise diger oynadıgınız oyunların GTA V kadar güce ihtiyaç duymaması ki son seçenek üzerine yogunlaşırsak sıkıntının sebebi güç kaynagı olabilir.

Evdeki elektrik hattında bir sıkıntı varmış. Çalıştığım yerde test ettim, hiçbir sıkıntısı yok. Üstüne bir de dayanamayıp adam gibi sertifikalı bir Power alınca tadından yenmedi. Biraz zarara soktu ama sorun düzeldi. Hem Power hem de elektrik sisteminden kaynaklıymış. Voltaj düşük geldiğinden kaynaklı sorun oluyormuş.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı