GTX760'lı Sistem Nasıl ?

Belki araştırdı belki araştırmadı, sonuçta buraya konu açarak yardım istedi ve sen hala Zotac konusunda itiraz ediyorsun. Bence öncelikle senin biraz araştırma yapman gerekli. Daha sonra önerilerde bulunursan daha iyi olacaktır.
Araştırma yaptım, tüm parçalarda olan sorunlar Zotac'ta da oluyor. Servisi Asus'a göre kötü olabilir.

Araştırma yaptım, tüm parçalarda olan sorunlar Zotac'ta da oluyor. Servisi Asus'a göre kötü olabilir.
Isınma sorunu çok fazla, yazılımsal destekler daha az Asus ve Msi gibi kaliteli malzeme kullanmıyor daha sayılır fakat senin hala bu marka konusunu neden bu kadar uzattığını anlamış değilim.

Uzman birine montaj ettir bence patlar matlar. :D Recep ağabey bile montaj ettikten sonra korkarak açıyor. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayırlı olsun. Sistem toplama videosunu izleyip sorunsuz toplayabilirsiniz. O kadar da zor bir şey değil.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı