GTX950 Oyun Kasası Toplama

Hayır yanlış anladın :) R9 380 alırsan bişey değiştirmene gerek yok. Daha üstü ekran kartlarına yönelirsen mesela GTX 980 gibi işlemciyi değiştirmen gerekir. :)(y)

1 TB yeterli olur gibi geliyor, tabiki yükleyeceğin oyunlar GTA5 gibi hep yüksek dosya boyutlu oyunlarsa ilerde arttırırsın.
Senin için şöyle bir sistem topladım, kafandaki sistem bunun gibi birşey sanırım. Bunu almanı tavsiye ediyorum sana. :)(y)
Adsız.jpg

Tabikide bu sisteme Windows 10 PRO 64 Bit tavsiye ediyorum.

image.png
Ben buna karar verdim snce bi sıkıntı çıkarır mı HERHANGİ bir oyunda kaç yıl gider? Ben extra fan yerine kasayı ön arka 120 mm fanlı kasa yaptım. Daha iyi diye düşünüyorum hem fiyat olarak hem verim olarak

Eki Görüntüle 163659Ben buna karar verdim snce bi sıkıntı çıkarır mı HERHANGİ bir oyunda kaç yıl gider? Ben extra fan yerine kasayı ön arka 120 mm fanlı kasa yaptım. Daha iyi diye düşünüyorum hem fiyat olarak hem verim olarak
Buda güzel, fakat SSD'yi benim koyduğumdan koyarsan daha iyi olur, hızı daha yüksek.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı