GTX960 4G vs R9 280X vs R9 285 vs R9 380

O halde R9 280x i gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
Size tavsiyem dua edin de artifact sorunu çıkmasın.
Bir de ürünün kutusunda üretim seri numarası yazar mutlaka yeni seriyi alın, eskisinde artifact çıkma ihtimali var.
İnternet üzerinden alacağım, eğer yeni seri değil ise açmadan iade ederim.

Yeni serinin kodu numarası filan var mıdır nereden bileceğim?

O halde R9 280x i gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.
Size tavsiyem dua edin de artifact sorunu çıkmasın.
Bir de ürünün kutusunda üretim seri numarası yazar mutlaka yeni seriyi alın, eskisinde artifact çıkma ihtimali var.

MSI markada sıkıntı çıkmıyor merak etmeyin. Güvenilir olmayan sitelerden almayın ve kesinlikle Asus'ta almayın.

Msi R9 280X Gaming 3G Gddr3 3Gb 384Bit Amd Radeon Dx11.2 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
Evet kesinlikle Asus'tan ekran kartı konusunda uzak duruyorum her zaman. Teşekkürler ilginiz için.

Evet kesinlikle Asus'tan ekran kartı konusunda uzak duruyorum her zaman. Teşekkürler ilginiz için.

Ben de Asus tan GTX 970 aldım, almaz olaydım. Hatalı çıktı. İade ettim, iade işlemi bile neredeyse bir ay sürdü, bakalım dün iade talebi Vatan a geçildi, muhtemelen yarın hediye çekimi alacağım.

Ben de Asus tan GTX 970 aldım, almaz olaydım. Hatalı çıktı. İade ettim, iade işlemi bile neredeyse bir ay sürdü, bakalım dün iade talebi Vatan a geçildi, muhtemelen yarın hediye çekimi alacağım.
Peki Nvidia'nın teknolojileri, ShadowPlay ? R9 280X'in çok yüksek güç tüketimi ? 600W'a verilecek parayı 500W'a verip üstüne kalan parayla GTX970 almak bence çok daha iyi bir seçim. Bende R9 280X düşünüyordum, vazgeçtim.

Peki Nvidia'nın teknolojileri, ShadowPlay ? R9 280X'in çok yüksek güç tüketimi ? 600W'a verilecek parayı 500W'a verip üstüne kalan parayla GTX970 almak bence çok daha iyi bir seçim. Bende R9 280X düşünüyordum, vazgeçtim.

Ben r9 280X almayacağım, heralde yanlış kişiye yazdınız.
Hediye çekine para ekleyip, GTX 980ti alacağım. Marka olarak da MSI veya Evga düşünüyorum.

Ben r9 280X almayacağım, heralde yanlış kişiye yazdınız.
Hediye çekine para ekleyip, GTX 980ti alacağım. Marka olarak da MSI veya Evga düşünüyorum.
Hayır yanlış anladınız, bu konudan anladığınızı düşünüp soru sordum.

R9 280X, orada ki kartların hepsinden daha güçlü olmasına karşın artık alınmaması gerekiyor. GTX 960 4G alabilirsiniz.

Bütçe bir tık artılırsa bu sistem alınabilir.

Eki Görüntüle 83070
Kasa ve PSU'yu atıp Corsair Carbide Spec-01 550W alıyorum. Toplam 2727 TL oluyor. Sistemi zorluyor ama neyse, bayrama kadar bekleyeceğiz. @Recep Baltaş abi sanada danışmak istedim, bir uyumsuzluk yada darboğaz söz konusu mu ?

Güncel konu.

H81 P33 ve 4460 kombinasyonuyla GTX 970 alınmalı. 3.0 port desteği herhangi bir sorun yapmadı bana. 2.0'dan fotoğraf ve video atıyorum kısa bir sürede ama sineğin yağını hesaplıyorsanız H81 Plus alın. Bana kalırsa 970 almak daha mantıklı.

H81 P33 ve 4460 kombinasyonuyla GTX 970 alınmalı. 3.0 port desteği herhangi bir sorun yapmadı bana. 2.0'dan fotoğraf ve video atıyorum kısa bir sürede ama sineğin yağını hesaplıyorsanız H81 Plus alın. Bana kalırsa 970 almak daha mantıklı.
H81M-P33 olmasın mı?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı