GTX960 Battlefield 1 FPS düşüşü

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
6 GB 1333MHZ RAM
İ5 4460 İşlemci
GTX 960 2 GB

Bu sistemle 60 FPS'ten birden 15 FPS'e düşüyor. Çok fazla FPS düşüşü yaşıyorum Battlefield 1'de, nedeni ne olabilir? İşlemciyle anakart değiştirdim. Ayrıca format gerekir mi? Ondan kaynaklanıyor olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Büyük ihtimal RAM kaynaklı 8 GB bile az geliyor windows zaten masaüstünde 2 GB RAM kullanıyor

6GB sistem belleği ile anlık takılmalar yaşaman son derece normal zira arkadaşında belirttiği gibi 1,5-2GB ram işletim sistem kullanıyor zaten. Bırakın 6GB rami 8GB ın bile yetersiz kaldığı bir oyundan söz ediyoruz.

toplam 14 GB yeterli olur GTX 960 MSI(soğutması çok iyi) markaysa hız aşırtma yap +10 FPS alırsın

2 RAM slotum var ve şuan 2x2 GB ve bir de 4 GB Ram var ama 2 slot olduğu için takamıyorum. 8 GB almayı düşünüyorum.

6 GB 1333MHZ RAM
İ5 4460 İşlemci
GTX 960 2 GB

Bu sistemle 60 FPS'ten birden 15 FPS'e düşüyor. Çok fazla FPS düşüşü yaşıyorum Battlefield 1'de, nedeni ne olabilir? İşlemciyle anakart değiştirdim. Ayrıca format gerekir mi? Ondan kaynaklanıyor olabilir mi?
sendeki sorunun aynısını internette bi forumda gördüm senin gibi işlemci ve anakart değiştirmiş aynı ekran kartıyla bf1 de darboğaz yaşamış sonrasında format atıp sorununy çözmüş.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı