GTX960 ve Intel 4460 tabanlı sistem.

şalalala

Hectopat
Daha fazla  
3500 liraya (monitör dahil) bu sistemi yaptım kullanım amacı; çok yorucu olmasada oyun oynamak (leauge of legends, cs:go gibi orta seviye oyunlar), videoi film izlemek ve photoshopla uğraşmak (azıcık) birde O.C yapmayı dusunmuyorum

Dosya Ekleri

• elelelelellelel.png
    elelelelellelel.png
    49,2 KB · Görüntüleme: 438
Hayali sistem sanırım. Değilse z97 yerine h97 çipsetli ekran kartı alıp, kasayı Zalman z3 Plus yapıp gtx 970 alabilirsiniz.

Ayrıca League of Legends ve Counter Strike Global Offensive gibi oyunlar için 1500'tllik sistem bile yeter ucuz sistem alın ve profesyonel oyuncu ekipmanları ve 144hz monitör alın.

Hayali sistem değildir neden böyle düşündünüz bilmiyorum, gtx970 almamamın tek sebebi kullanacağım alanların ekran kartını cok kullanmaması

Hayali sistem sanırım. Değilse z97 yerine h97 çipsetli ekran kartı alıp, kasayı Zalman z3 Plus yapıp gtx 970 alabilirsiniz.

Ayrıca League of Legends ve Counter Strike Global Offensive gibi oyunlar için 1500'tllik sistem bile yeter ucuz sistem alın ve profesyonel oyuncu ekipmanları ve 144hz monitör alın.
Sadece o oyunları oynuyacağım demedim aklıma gelmedi haklısın 1500 ₺ lik bir kasa yeter ama daha üst nesil oyunlarda oynuyorum.

"Maxwell'in insanların gözünü kör etmesi" konusunda bundan bahsediyordum. Oyun oynayacaksanız 290 alın. Eğer" ben GeForce Experience menüsüne saatlerce bakacağım" diyorsanız 960 tercih edin.
Gtx 960 841TL ise R9 290 1060TL nasıl karşılaştırıyorsunuz? 841TL civarı kart önerseniz hadi neyse.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı