GTX960M Laptopa 240 Hz Monitör Bağlamak

mustafaaltun55

Decapat
Şimdi hocam HP laptop var bende. i76700HQ, GTX960M.

Ben performansindan memnunum laptopun ama yeni monitör alacağım 240 Hz. Laptopta display girişi yok, HDMI var. Ben de şimdi düşünüyorum PC harici ekran kartı takma apartlari var, ondan alsam, ekran kartı alsam yeni displayportu ile 240 Hz alabilir miyim, sıkıntı olur mu? İmkanım olsaydı bu projeyi hayata geçirmek isterdim ama yok, sizden bekliyorum.

Şimdi hocam HP laptop var bende. i76700HQ, GTX960M.

Ben performansindan memnunum laptopun ama yeni monitör alacağım 240 Hz. Laptopta display girişi yok, HDMI var. Ben de şimdi düşünüyorum PC harici ekran kartı takma apartlari var, ondan alsam, ekran kartı alsam yeni displayportu ile 240 Hz alabilir miyim, sıkıntı olur mu? İmkanım olsaydı bu projeyi hayata geçirmek isterdim ama yok, sizden bekliyorum.
eGpu yok power felan derken bir sürü kalabalık ve masraf. Onun yerine satın laptobunuzu yerine kasa toplayın monitörünüzüde kaç hz istiyorsanız onu alın daha mantıklı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı