GTX970 Assassin's Creed 4 FPS Problemi

Az önce bu ayarlarda şehir içi 30 fps düştü...
Tekrardan sistemim:
GTX970
Intel Core i5 46908
8 GB Ram
Z97 Anakart
Kaliteli bir işlemci fanı mevcut ısınma mümkün değil..

Dosya Ekleri

• Assassin’s Creed® IV Black Flag™ Gold Edition2015-6-17-0-39-54.jpg
    Assassin’s Creed® IV Black Flag™ Gold Edition2015-6-17-0-39-54.jpg
    188,1 KB · Görüntüleme: 330
Arkadaş bu karta 1000 TL üzeri para veriyorsun ve istediginı alamıyorsun. Bu mu f/p ürünü... Ben 5 sene önce 1300 TL ödeyerek Sapphire HD 6870 ve AMD Phenom II X4 970 tabanlı sistem toplamıştım AC4'de 1680x1050 çözürlünükte high da 30-40 arası FPS alıyorum, bazı yerlerde 25 FPS ye düştügü oluyor fakat çok az oluyor bu ve akıcılıgı çok etkilemiyor. Dostum senin adına uzuldum. Yapıcak pek bir şey yok sanırım.

Yapılacak bir şeyler her zaman mevcut çünkü aynı ürün kartlarda daha yüksek performans alınabiliyor. Ayrıca kartım 100million versiyonu yani şu yeşil modeller. Fark eden bir şey yok gerçi.

Daha yüksek performans alınır. Fakat şunu da belirtmek isterim ki AC serisi Optimize konusunda tam anlamıyla "Özürlü". Rogue'de biraz tutturmuşlar gibi. Benim arkadaşım da aynı. Şehir içinde kafasını eğip yürümek zorunda kalıyor. :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı