GTX970 Düşük GPU Kullanımı Sorunu

Courseware

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Benim sorunum aldığım ekran kartından yetersiz performans almam.
Oyunlarda GPU kullanımı %35-%65 arası, GPU sıcaklığı 40-65 derece, CPU kullanımı %55-%75 arası değişiyor sabit kalmıyor. Youtube'da izlediğim videolarda %90 %99 arası GPU kullanımları var ve fpsleri benimkinin 2 katı diyebilirim. Ve benim fps değerleri sabit kalmıyor birden 100'e düşüp 300'e çıkabiliyor.

H1Z1 oyununda GPU kullanımı %85 çıkıyor hemen iniyor ben sabit kalmasını istiyorum.
Bir tek GTA V oyununda %98'lere çıkıyor sabit kalıyor ben diğer oyunlarda da böyle olmasını istiyorum.

csgo1.jpg csgo2.jpg h1z11.jpg h1z12.jpg h1z13.jpg h1z14.jpg 1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
i5 4660 işlemcim var v-sync açsam fark etmiyor ki gtx970 gibi bir kart ile 35fps alıyorum h1z1 de ben yeterli kadar performans almayınca 60fps alan bir ekran kartı alırdım.Şuan windows10 güncellemesi yapıyorum ve hala gpu kullanımı sabit kalmıyor %33 %50 %75 %90 değişiyor.Crysis , gta gibi oyunlarda problem yok fakat cs go h1z1 gibi oyunlarda sabit kalmıyor.İzlediğim videolarda hep %99 gpu kullanımı yardım bekliyorum.

Ek olarak kart gtx970 100me pek fark olacağını sanmıyorum.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı