GTX970 ile mining yapılır mı?

Dostum, bilgili değilsin ve sadece modaya göre hareket ediyorsun, hangi ekran kartının ne kadar MH değeri sağladığına göre hesaplama yapılır.

Her Coin'i kazabilir ama kazandırmaz.

Ben mining yapmak istiyorum diye bir şey söylemedim ki canım kardeşim, GTX970 mining performansı nasıl olur diye sordum.

Dostum, bilgili değilsin ve sadece modaya göre hareket ediyorsun, hangi ekran kartının ne kadar mh değeri sağladığına göre hesaplama yapılır.

Her Coin'i kazabilir ama kazandırmaz.

Bu arkadaş ya çok biliyor ya da boş yapıyor.
Her ikisinden birisini yapıyorsan yapma.
Konuyla alakasız konuşuyorsun.
Adam kazılır mı demiş.
Kazılır de geç boş yazma.
Denemek için yapılabilir.
Kar getirisi asla olmaz unutmayın.
Elektriği zor karşılar.
Öğrenmek amacıyla bence yapın ama az bir süre.
Konuya bunlar gibi özet yaz.
Yaparsınız ama yapmanıza değmez.
Yapılır ama pek bir şey beklemeyin.

Mining işine bilmiyorsanız girmeyin, ekstra olarak yıllardır olan bir şeye tepeden girmeye de çalışmayın. Teşekkürler. Technopat değil Miningpat olduk.

Allah Allah herhalde insanlar analarının karnından mining işi bilerek doğuyor herhalde, sonradan araştırıp öğrenmek ne demek bilmiyor sanırım bu arkadaş.

Allah Allah herhalde insanlar analarının karnından mining işi bilerek doğuyor herhalde, sonradan araştırıp öğrenmek ne demek bilmiyor sanırım bu arkadaş.

Kendisine rakip çıkmasını istemiyor da olabilir, takmayın o sıkıntılı.
Zaten ne olduysa şu dönemde oldu, millet kafayı yemiş.
Kimse mining yapmasın, öğrenmesin biz tek kalalım kazanç yapalım.

Kendisine rakip çıkmasını istemiyor da olabilir, takmayın o sıkıntılı.
Zaten ne olduysa şu dönemde oldu, millet kafayı yemiş.
Kimse mining yapmasın, öğrenmesin biz tek kalalım kazanç yapalım.
Hayır bence zaten mining çok geç kalınmış bir girişim daha önceden girmeyen birisi için, bu saatten sonra sıfırdan öğrenip girenin sağlıklı sonuçlar alacağına hiç inanmıyorum.

Geri
Yukarı