GTX980 mi GTX970 SLI mı?

Melih paran bolsa gtx 980 al. Ama param cebime kalsın diyorsan gtx 970 bu kadar basit. Sende çok fazla kararsızlık var ama gtx 970 en iyi üründür. 980 ise 10 fps=800 lira. 1 fps kaç para hesapla.
Bende öyle karar verdim kardeşim 970 alacağım.
Kesinlikle SLI derim, çünkü zaten yeni çıkan oyunlarda SLI desteği var, eski oyunlarda ise tek GPU kullanırsın ki zaten GTX970 fazlasıyla yeterli bir kart.
Sistem tamamlandıktan sonra 2. GTX970 için para biriktirmeye başlayacağım hocam. Haziranda falan inşallah SLI yaparım.

Her cikan surucunun SLI ile uyumlu olacagini mi saniyorsun? SLI destekli oyun olsa ne olacak surucu olmayinca?

Parani biriktir ve 2. GTX970'i alma. Daha hayirli yerlere kullan. SLI falan bos isler.

Dostum, 2 tane GTX 970 alsan nerden baksan 2500 TL para çıkıcak cebinden, bunun yerine GTX 980 al ve kalan para ile SSD alabilirsin olmadı RAM takviyesi yapabilirsin veya sıvı soğutma yoksa sıvı soğutma yapabilirsin. Neutral'in dediği gibi her oyun desteklemez, desteklesede sürücü desteklemedikten sonra performans kaybı yaşarsın.

Merhaba arkadaşlar, bugun Vatan'a gittim yeni bir sistem toplamak icin. Topladıgım parcalar;

• İ7 4790k
  • Msı Z97 Gaming 7
  • Corsaır Vengeance 16GB 2400
  • Zalman Plus 11 kasa
  • Zalman 700W 80 Plus PSU
  • Zalman Dual Sıvı sogutucu
  • Samsung EVO 850 250GB
  • 1 TB HDD
  • BenQ 24 inc 1ms 144 hz monitör

Ekran kartında kararsızlık çekiyorum.

GTX980 mi yoksa GTX970 SLI mı daha iyi olur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen oradaki abiler de öyle dedi. Fakat performans olarak birbirlerine yakınlar ve aralarında 300 liralık bir fark var. SLI daha mantıklı değil mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı