Çözüldü Güç düğmesine bastıktan sonra sistem açılmıyor ve kendisini yeniden başlatıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ivae

Hectopat
RAM
8x2 gskill ripjwys
SSD veya HDD modeli
Kioxia 500gb
Ekran kartı
İNNO3D
Anakart
Biostar h610
İşlemci
İ5 12400f
Herkese merhaba. Güç düğmesine basıyorum kasanın fanları vs çalışıyor, 15 20 saniye çalıştıktan sonra kendini yeniden tekrar başlatıyor. Tekrar ekran gelmiyor. 15 20 saniyeye aynı senaryo oluyor.

Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İlk olarak statik elektriği atmayı deneyin. Fişten çekin ve açma kapama düğmesine basın bırakın. Daha sonra deneyin.

İlk olarak statik elektriği atmayı deneyin. Fişten çekin ve açma kapama düğmesine basın bırakın. Daha sonra deneyin.

Abi şimdi şöyle bir sıkıntı daha oldu bu pinleri çıkardım meğerse tek tekmiş geri takamıyorum hangisi nereye takıldığını bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• 16919456624027597254258635806119.jpg
    16919456624027597254258635806119.jpg
    181,7 KB · Görüntüleme: 5
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

Bu videoyu izledikten sonra tekrar etiket atacağım burada olursan çok sevinirim.

@Yener K. halloldu inşallah sorun çıkarmaz daha sonra.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı