Güç kabloları PSU'dan çıkar mı?

Bora398

Decapat
Daha fazla  
Sorum şu: Bilgisayarın tüm parçalarını aldıktan sonra onları birleştirmede kullanılan kablolar (ekran kartı anakarta vs. elektrik vermek için olan kablolar) PSU ile birlikte mi geliyor yoksa biz onları ayrı mı satın alacağız?

Sorum şu: Bilgisayarın tüm parçalarını aldıktan sonra onları birleştirmede kullanılan kablolar (ekran kartı anakarta vs. elektrik vermek için olan kablolar) PSU ile birlikte mi geliyor yoksa biz onları ayrı mı satın alacağız?
PSU ile birlikte geliyor. Monitörlerde bazılarına çıkıyor bazılarında çıkmıyor.

Prize bağladığın güç kaynağının kablosu güç kaynağı kutusundan çıkıyor. Monitör güç kablosu da monitörden çıkıyor.

Bazı monitörlerde HDMI veya Display Port kablosu çıkmayabiliyor, harici olarak sadece onu alman gerekebilir. Kutudan çıkıyorsa ona da gerek yok.

Çoğu PSU nun kendisinde geliyor. Ama bazılarında yok. Ama çok azında yok.

Mesela FSP 60AHBC de güç kablosu ve vida gelmiyor.

Monitörün güç kablosu çıkıyor, henüz çıkmayanını görmedim. Ama görüntü kablosu değişiyor, hangi kablo olduğu vs.

Benim PSU için güç kablosunu kasanın arkasına koymuşlar monte ederken 5 ay sonra hard disk takmak için kasanın arkasını açtığımda fark ettim kablo olduğunu

Prize bağladığın güç kaynağının kablosu güç kaynağı kutusundan çıkıyor. Monitör güç kablosu da monitörden çıkıyor.

Bazı monitörlerde HDMI veya DisplayPort kablosu çıkmayabiliyor, harici olarak sadece onu alman gerekebilir. Kutudan çıkıyorsa ona da gerek yok.

Prize takılan kablo güc kaynagı'nın içinden mi çikıyormu?

Yeni konular

Geri
Yukarı