Güç kaynağı eksik kondansatörlerle çalışır mı?

Evet, kapasitörü söktüğünüz yeri görmem yeterli.
1685704610398.jpeg

Bu PSU'nun normal hali.

1685704636643.jpeg

Bu da söktüğüm yerler, pembe dairelerle gösterdim.

Siz kombo yapıp primary ve secondary side'dan beraber sökmüşsünüz. İyi iş...

İşin doğrusu eğer yenisi ile değiştirirseniz hem bir uğraşınız olur, hem de riske atmamış olursunuz. Keyifli de gelir diye düşünüyorum. Ben değiştirirdim.
Anladım yani bu şekilde kullanmayın riskli diyorsunuz, ekran kartına falan zarar verme ihtimali var yani ciddi şekilde.

Anladım yani bu şekilde kullanmayın riskli diyorsunuz, ekran kartına falan zarar verme ihtimali var yani ciddi şekilde.

Evet. Zaten epey eski bir unit görüldüğü üzere. Önermem o şekilde kullanmanızı.

Yalnız bir şey daha diyeceğim. Markası FSP mi? PCB'si ile neredeyse aynı bir güç kaynağı var elimde. Açıp içini inceliyorum detaylı güncel olarak. Aynısı çıkarsa çok epik olur...

Tam aynı model olamaz gerçi birkaç farklılık gördüm ama en azından marka aynı mı onu merak ettim.

Evet. Zaten epey eski bir unit görüldüğü üzere. Önermem o şekilde kullanmanızı.

Yalnız bir şey daha diyeceğim. Markası FSP mi? PCB'si ile neredeyse aynı bir güç kaynağı var elimde. Açıp içini inceliyorum detaylı güncel olarak. Aynısı çıkarsa çok epik olur...

Tam aynı model olamaz gerçi birkaç farklılık gördüm ama en azından marka aynı mı onu merak ettim.
1685712315914.jpeg

Böyle bir PSU hocam.

Geri
Yukarı